Přívěsek z čaroitu přehled

Přívěsek z čaroitu
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540430/bmid_privesek-z-caroitu.jpg 4 13 13

Lucie je po smrti manžela nešťastná a marně hledá smysl života. Kamarádka ji proto vytáhne na poznávací zájezd do Slovinska, aby jí pomohla znovu objevit krásu života. Tam chce Lucie splnit slib, který dala své tetě Anny na smrtelné posteli – vrátit vzácný přívěsek z čaroitu jeho pravým majitelům. Cesta ji zavede do malebného přímořského městečka Piraň, kde se ocitá v srdci spletité historie a vášnivé romance ze vzdálené minulosti. Najde Lucie ve Slovinsku své štěstí?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přívěsek z čaroitu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

A.lenka27
14.10.2024 5 z 5

Nádhera, jedním slovem nádhera. Nemyslela jsem, že to kdy napíšu, protože popisy v knihách normálně přeskakuju, ale jestli je někdo fakt umí, je to tahle autorka. Nikdy jsem ve Slovinsku nebyla, ale přesto si dokážu vybavit chutě, vůně, barvy přírody a emoce jako kdybych tam byla. Děkuji za ten úžasný výlet.

Vyjana1
01.10.2024 3 z 5

Popisu Slovinska je tam nějak moc, je to takový hybrid průvodce a romance.

knihovniceS
30.09.2024 5 z 5

Přívěsek z čaroitu. Historie tajemného šperku se odehrává ve dvou časových rovinách : historie z r. 1939 v Jugoslávii a v Československu a současnost je ve Slovinsku – nádherné čtení. Dávám 5 hvězd a doporučuji

Když jsme byli sirotci, Přelomená čepel a další knižní novinky (29. týden)

14.07.2024

Kniha Přívěsek z čaroitu v seznamech

v dalších seznamech1x