Přízraky noci přehled

Přízraky noci
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536347/bmid_prizraky-noci-661a644435dce.jpg 5 67 67

Zákon smečky: Soumrak série

Žije v divoké psí smečce zrádce? Druhý díl z nové řady úspěšné série Zákon smečky. Život v divoké smečce ovládá nedůvěra. Ševel byl zabit a fenka Bouře si je jistá, že mu smrtelné rány mohl způsobit pouze jiný pes. Štístko a ostatní členové smečky se zdráhají Bouři uvěřit, ale ona je odhodlaná zjistit pravdu. Žije mezi nimi zrádce?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Albatros (ČR)

Dead of Night (Survivors: The Gathering Darkness #2), 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přízraky noci. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (15)

GaleW
03.01.2024 5 z 5

Knížku mi čte starší dcera večer před usnutím. Začaly jsme druhou sérií, ale Ježíšek letos přinesl i první, tak brzy dojde i na ní. My máme Bouři a ostatní moc rády, také nám bylo velmi líto Ševela, dost kruté... Ale teď už se těšíme na třetí díl.

Lenka2533
01.01.2022 5 z 5

Napínavý, velmi čtivý příběh, který mě naprosto pohltil. Prostě boží :D

Kačota451
31.10.2021 5 z 5

Nevidím žádnou chybu. No dobře občas se tam najde nějaká ta pravopisná, ale myslím chybu v příběhu. Příběh je napínavý a to mám nejraději. Každá kapitola skončí napínavě takže chci číst dál a dál. Žádná kniha mě nebavila tak hodně jako tato. Miluji knížky o psech a tahle je má nejoblíbenější. Určitě 5 hvězdiček!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přízraky noci v seznamech

v dalších seznamech2x