Pýcha a potešenie přehled

Pýcha a potešenie
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219492/bmid_pycha-a-potesenie-219492.jpg 4 209 209

Byť bohatou dedičkou má aj svoje nevýhody a Eliza Martinová to veľmi dobre vie. Neustále ju obletujú lovci vena a falošní priatelia. Túžba po majetku dokonca doženie jedného snaživca k nezvyčajnému kroku. Pokúsi sa dostať Elizu pred oltár nekalým spôsobom. Ona sa však nedá zastrašiť a vytuší, čo sa skrýva za všetkými záhadnými nehodami. Rozhodne sa preto najať muža, ktorý sa zamieša medzi jej nápadníkov a odhalí vinníka. Mal by to byť niekto rozumný, kultivovaný, ale v prvom rade vynikajúci tanečník. Kto by uveril, že intelektuálka Eliza si napokon vyberie lovca zločincov Jaspera Bonda, svalnatého, príliš pekného a príliš nebezpečného. Kombinácia jej tvrdohlavosti a tajomnosti spôsobí, že Elizin plán Jaspera načisto pohltí. Spokojnosť klienta je preňho otázkou cti a dokazovať jej, že on je ten muž, ktorého naozaj potrebuje, mu spôsobuje skutočné potešenie.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Pride and Pleasure , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pýcha a potešenie. Přihlašte se a napište ho.

Jita160
12.04.2022 2 z 5

Naprosto souhlasím s komentářem pode mnou.
Myško43 i já si zamilovala sérii crossfire a četla jí čtyřikrát :-O
Tento historický román z porovnání předešlých knížek pro mě byl slabý odvar.
I já tedy budu muset čekat až autorka vydá něco ze současnosti.

Myška43
26.11.2020 3 z 5

Sylvia Day mě zaujala svou sérii Crossfire, tu fakt miluju, už jsem ji četla 3x a myslím, že se mi nikdy neomrzí. Historické romance autorky nejsou to pravé ořechové, tedy to je jen můj názor. Prostě nenadchne, ani neurazí. Další raději už číst nebudu a počkám si, až bude přeložena nějaká další kniha ze současnosti, tedy pokud se dočkám.

janina66
08.10.2020 3 z 5

Nejsem zastáncem historické romance. Sáhla jsem po ní v knihovně, jen proto, že je od Sylvie Day. Jednodušší děj, ale přečetla jsem. Detektivní zápletka byla milým zpestřením. Taková odpočinková kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pýcha a potešenie v seznamech

v Právě čtených1x