Ohavná pila přehled

Ohavná pila
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334870/bmid_ohavna-pila-Eh9-334870.jpg 4 263 263

Ve čtvrtém příběhu kultovní série se sourozenci Baudelairovi dostanou do města Mizerova ke svému dalšímu opatrovníkovi. Ani zde se vška nedočkají klidu, protože jsou nuceni pracovat na pile a navíc se opět objeví známý zlosyn, který touží po jejich dědictví.

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Miserable Mill , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ohavná pila. Přihlašte se a napište ho.

mia.com
15.01.2023 4 z 5

Jako dítě jsem tuhle sérii měla moc ráda, byla taková jiná, než ostatní knížky pro děcka. líbilo se mi, že se všechny vědecké vynálezy tváří, že by to fakt mohlo fungovat. Nicméně musím doporučit také film a seriál, obojí se mega povedlo.

Booky84
16.10.2022 5 z 5

Opět fajn čtení, ty děti mají opravdu děsnou smůlu. Jsem zvědavá, co se jim příště přihodí.

LilKure
18.04.2020 4 z 5

Člověk by si řekl, že autor pojede stále stejnou písničku a čtenář se začne nudit. Opak je pravdou a do začátku jsem si mylně domníval, že jsem po 50 stránkách rozuzloval celou záhadu... jak krásné je mýlit se.
Na knížce zbožňuji to nenásilné rozšiřování slovní zásoby. Všechno čtu v angličtině a (i když mám angličtinu vystudovanou) stále si rozšiřuji slovník o nové obraty.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ohavná pila v seznamech

v Právě čtených1x