Tajomstvá upírov přehled

Tajomstvá upírov
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143404/tajomstva-upirov-143404.gif 4 352 352

Říše temnot série

Sedemnásťročná stredoškoláčka Poppy sa dozvedá, že trpí rakovinou slinivky brušnej a zostáva jej pár týždňov života. Musí sa zmieriť s ortieľom neúprosnej diagnózy alebo existuje možnosť záchrany? James, Poppin priateľ, ktorý ju tajne miluje, jej ponúkne nesmrteľnú existenciu v Ríši temnoty. Zákon Ríše temnoty je absolútne jasný: ľudia sa nikdy nesmú dozvedieť, že ríša existuje, a jej príslušníci sa nesmú zamilovať do človeka. Porušenie zákona má strašné následky... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Secret Vampire, 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajomstvá upírov. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (59)

Járinečka
08.08.2024 2 z 5

Tahle kniha byla fajn, ale trochu ten děj mě nudil, sice to má celkem málo stránek, ale je pravda, že jsem se trochu do toho nutila, avšak konec za to stál

leniska6373
11.03.2023

Cte se velmi pekne a rychle

adelinka
21.06.2022 4 z 5

Tak toto som nečakala, že v mojom veku siahnem aj po takejto knihe. Ale nezvykne mi prejsť kniha rukami, žeby som neprečítala. A na prekvapenie na oddych bola super. Tak isto aj druhá časť.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajomstvá upírov v seznamech

v Právě čtených4x