Rosemary má děťátko přehled

Rosemary má děťátko
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257986/bmid_rosemary-ma-detatko-257986.jpg 4 1553 1553

Rosemary série

Rosemary a její manžel Guy se nastěhují do vysněného apartmánu v New Yorku na slavné Park Avenue, kde se spřátelí se starším a trochu podivínským párem. Po nějakém čase Rosemary otěhotní a prožívá běžné radosti a starosti nastávající maminky. Její poklidný a spokojený život začnou narušovat zpočátku nevinné a zdánlivě bezvýznamné náhody. K tomu se přidají noční můry. Rosemary si z nich začíná skládat děsivý obraz, jemuž se dlouho zdráhá uvěřit... Její obavy jsou tím intenzivnější, čím více se blíží narození dlouho očekávaného dítěte. Jsou to jenom výplody její choré mysli? Nebo se stala obětí pečlivě propracovaného plánu samotného Satana? A co se stane s jejím chlapečkem?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rosemary má děťátko. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (221)

capricorn__
16.08.2024 5 z 5

Dlouho jsem nečetl knihu, která by se mi tolik dostala pod kůži.

"Rosemary má děťátko" je psána velmi přístupným stylem - stručné věty, relativně krátké kapitoly, jasné načrtnutí postav či prostředí a díky tomu román působí "prostě". Každopádně v sobě obsahuje spoustu rovin, které nutí k přemýšlení, věřím, že román nelze interpretovat jedním způsobem. Po dočtení najednou všechny domněnky či informace o Rosemary utíkají jako hejno švábů a čtenář se tak nachází v tom samém místě jako hlavní postava, kdy, neví, čemu a komu vlastně věřit. Nejde o Kingovský typ hororu s hrůzostrašnými bytostmi, ale spíš o psychologickou sondu, která čtenáře nenechá ani na chvíli být.

Poměrně mě zajímá i filmový snímek, který jsem dosud neviděl.

kilometr
08.08.2024 5 z 5

Velmi čtivá kniha a jedna z mála knih, která si své vysoké hodnocení zde na databázi ZASLOUŽÍ. Rosemary, díky. 95%.

Nikolas0311
23.01.2024 5 z 5

Dokonalá psychologie hlavní hrdinky, kdy čtenář ani samotná Rosemary netuší jestli jsou všechny ty hrůzy pravdou nebo jsou to jen výplody její choré mysli. Jestli jsou to všechno jen těhotenské příznaky a nebo něco jiného a zlého....
Neustále se stupňované napětí, nejistota a neklid dělá z této knihy opravdu mistrovské dílo a vše završuje tajemný závěr.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rosemary má děťátko v seznamech

v Právě čtených7x
v Přečtených2 292x