Rovnice štěstí přehled

Rovnice štěstí
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139072/rovnice-stesti-139072.jpg 4 3 3

Jste šťastní? Každý chce být šťastnější, to není žádné tajemství. Otázka zní, jak se k němu dopracujeme. V této zajímavé knize poznáte, jaký mají životní volby dopad na prožitek štěstí, například: Sledování televize: -4. Pracovní nejistota: -2. Návštěva galerie: +3. Provozování hudby: +2. Rovnice štěstí je zčásti svépomocná příručka, zčásti návod na přežití. Pomůže vám vydat se na cestu za spokojenějším životem. Bude vás inspirovat k nezbytným změnám v životě a přispěje k tomu, aby plusy ve vaší rovnici štěstí převládly nad minusy. (distributor)... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Eastone Books

The Happiness Equation, 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rovnice štěstí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Hanichka
04.11.2012 4 z 5

Příjemnou formou rozebrané výsledky psychologických průzkumů týkajících se štěstí. Autorky ukazují, co všechno může náš pocit štěstí ovlivnit a někdy jsou to věci docela překvapivé, někdy dobře známé. Nezůstává se ovšem jenom u rozborů, vybrané faktory doplňují praktické rady, jak si zlepšit život. Za sebe musím říct, že je knížka velmi inspirativní, člověk má hned chuť vyrazit třeba na výstavu a zlepšit si tak svůj pocit štěstí :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rovnice štěstí v seznamech