S hlavou v písku přehled

S hlavou v písku
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447905/bmid_s-hlavou-v-pisku-Mdf-447905.jpg 4 44 44

Dušan s Irenou tvořili kdysi nerozlučnou dvojici nevlastních sourozenců, ve které to pomaličku začínalo jiskřit. Jediným, co je spojuje dnes, je rodinná vila, kterou zdědili napůl. Všechny hezké vzpomínky zatlačila do pozadí tragédie, po níž se cesty obou příbuzných dramaticky rozešly. Co se stane, až Dušan zjistí, že tehdy před léty se všechno stalo úplně jinak a jeho nenávist, která Irenu vyhnala z domu, byla nespravedlivá? Přesvědčí Irenu, aby mu odpustila? Překoná její pevně zakořeněnou nedůvěru k němu?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S hlavou v písku. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (12)

knihomolka1197
29.08.2021 3 z 5

Průměrná kniha. Ne, že by byla špatně napsaná, ale příběh příliš jednoduchý, plytký.

Aknel26
04.06.2021 2 z 5

Zařadila bych ji k těm slabším. Příběh i postavy podle autorčiny typické šablony, zápletka byla poněkud krkolomná, ztrácela jsem se v těch rodinných vztazích, kde byli nevlastní sourozenci snad všichni včetně babiček, a tentokrát mi chyběl i humor.

JancaMia
22.04.2020 4 z 5

další z lahůdek od oblíbené autorky

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha S hlavou v písku v seznamech

v Právě čtených1x