S láskou z Talianska přehled

S láskou z Talianska
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535309/bmid_s-laskou-z-talianska-6606f3d616e91.jpg 4 375 375

S láskou série

Zdedila Ferrari... pod podmienkou, že ním precestuje Európu!? Laurie miluje svoj domov a myslí si, že je šťastná – má spoľahlivého priateľa a vysnívanú prácu v knižnici. To sa však zmení, keď po svojom výstrednom strýkovi zdedí staré Ferrari. Má to však jednu podmienku: musí sa na ňom vydať do Talianska spolu s Cameronom ako sprievodcom. Ani Cameron nie je nadšený, má však svoje dôvody, prečo chceísť. Nikto z nich netuší, že strýko si pre nich nachystal pár prekvapení... Čaká ich cesta, na ktorú nikdy nezabudnú!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Lindeni

From Italy With Love , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S láskou z Talianska. Přihlašte se a napište ho.

Majka1979
24.06.2024 5 z 5

Príbeh ktorý spája romantiku a cestovanie, samozrejme nechýba pár problémov. Vydať sa na cestu do Talianska na Ferrari so svojím priateľom, ktorý naozaj frfle na všetko? A prečo je táto cesta až taká dôležitá? Čo naša dvojica cestou zažije a ako to celé dopadne?
Opäť objavujeme krásne Taliansko, nádhera, kniha na leto ako stvorená. Ja som si ju jednoznačne užila.
Určite knihu vrelo odporúčam, prečítala som ju za pár hodín, naozaj som si ju užila :) Pre romantické duše ako stvorená

Dragon
19.06.2024 4 z 5

Príjemná letná oddychovka, pri ktorej zabudnete na okolitý svet...a možno si uvedomíte, že aj vy by ste mali urobiť nejaké drobné zmeny. Že by ste mali prehodnotiť niektoré veci, ktoré sa vám dejú a popremýšľať nad niektorými ľuďmi, ktorí sú vo vašom okolí, no neprinášajú vám práve veľa radosti a pokoja...

Typická romanca, ktorá vás prevedie z Británie cez Francúzsko, Švajčiarsko až do Talianska. Jules dokáže opísať prostredie veľmi autenticky a pútavo, máte chuť sa tam zastaviť a dať si niečo pod zub. Celý čas viete, že sa to zlomí, že si padnú do náručia (nuž, trvalo to polovicu knihy), ale baví vás, ako sa z Laurie, sivej myšky, stáva sebavedomá a samostatná dáma. Žena, ktorá vie, čo chce a nenechá si skákať po hlave.
Sledujete, ako si užívajú jazdu po Európe, ako sa zastavia na zámku o grófky a grófa, U jej mamy, ktorá ju v mladosti opustila a žije na juhu Francúzska. Ako sa jej na diaľku rúca vzťah a ako ju to neodolateľne priťahuje ku Cameronovi.

Príbeh o tom, aby sme sa nebáli vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, z vyjazdených koľají a vydali sa na cestu spoznávania.
Príbeh o vzťahu a láske – o tom, že najskôr musíme byť spokojní my sami, vo vnútri, musíme nájsť šťastie pre seba...až potom môžeme vybudovať naozaj pevný a stabilný vzťah, ktorý nám bude prinášať bezpečie a radosť.
Príbeh o tom, ako si uvedomiť svoju vlastnú hodnotu. A aj keď máte pomerne nudný a čiernobiely život, nikdy nie je neskoro vniesť doň pestrú paletu farieb...

princesse
18.06.2024 2 z 5

Tak nějak nevím ... Rozpaky. Postavy děsné, nesedl mi snad vůbec nikdo a ani se mi kniha nijak zvlášť dobře nečetla. Čekala jsem jednoduché, nenáročné čtení, ale nějak mi tam chybělo úplně všechno. Že by pseudonym autorce prostě neseděl? Uvidím kdy a jestli se pustím do dalšího dílu, možná časem.

Brána pekel, Nelítostný princ a další knižní novinky (37. týden)

10.09.2023

Palmknihy: Až 70% slevy a soutěž

17.10.2022

Knižní novinky (22. týden)

26.05.2019

Kniha S láskou z Talianska v seznamech