Samotka přehled

Samotka
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484917/bmid_samotka-ecD-484917.jpg 4 205 205

Útěk z Výhně série

Pod nebem je peklo. Pod peklem je Výheň Káznice jménem Výheň… Představa smrti je tu vaší nejmenší starostí. Útěk je pouhý začátek… Mysleli jsme, že se nám podařilo vyváznout, že jsme volní. Mělo nás napadnout, že z Výhně nevede cesta ven. Ocitli jsme se ještě hlouběji v útrobách vězení: zavření na samotce v místech, kde žijí skutečné noční můry: správce, sípáči a něco ještě mnohem, mnohem horšího... Čas neúprosně běží. Jestli brzy neutečeme, udělají z nás stvůry – jako z nich. Navždycky. V temnotě díry ožívají nejhorší přízraky.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Fobos

Solitary , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Samotka. Přihlašte se a napište ho.

Pavlína2019
16.02.2024 5 z 5

Výborně, zajímavě, jednoduše a poutavě napsaná kniha. Fajn pokračování, těším se na další díl.

mrs.jungova
02.01.2024 3 z 5

Nebudeme si tu něco nalhávat Lockdown nasadil hodně vysokou laťku, kterou bude velmi těžké překonat. Série má velký potenciál a já doufám, že jej autor využije/využil naplno. Ráda se nechám překvapit, zda se autor dokáže ještě víc vytáhnout nebo bude držet zbytek dílů v "slušném průměru".

Když opomenu jednu hluchou část (dost dlouhou na to, že má kniha cca 250 stránek), při které jsem se dost nudila, zas tak špatné to nebylo. Dočkali jsme se akce a napínavého závěru, který nemohl skočit jinak než opět otevřeně. Kdo o sérii již slyšel, tak tohle pro něj nebude překvapením. Myslím si, že se máme ještě na co těšit.

Merlin_CZ
31.07.2023 5 z 5

výborné pokračování

Knižní novinky (33. týden)

15.08.2021

Kniha Samotka v seznamech