Sebedůvěra, sebevědomí a jak je zvýšíte přehled
Ivo Toman
![Sebedůvěra, sebevědomí a jak je zvýšíte Sebedůvěra, sebevědomí a jak je zvýšíte](https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285526/bmid_sebeduvera-sebevedomi-a-jak-je-zvys-CMs-285526.jpg?v=1539035561)
Mnoho lidí žije v domnění, že nejsou dostatečně chytří, hezcí a úspěšní, a proto na úctu či lásku nemají právo. Proto je málokdo se sebou spokojený. To je špatná zpráva. A teď dobrá zpráva: nízké sebevědomí je jen pocit, který máte v hlavě, a ten můžete změnit. Jak? O tom je tato kniha. Budou-li se stejně snažit dva lidé se stejným talentem, stejnou přípravou, za stejných vnějších podmínek, pak zvítězí ten s větší sebedůvěrou. To, jak si věříte, má obrovský vliv na váš život. Cítíte-li se silní, skoro nic vás nezastaví. Vidíte příležitosti tam, kde jiní vidí hrozby. Nebojíte se nejistoty. A naopak svět je plný lidí, kteří o sobě pochybují. Autor knihy Ivo Toman se narodil s nervovým postižením. Kvůli tomu odmalička bojoval s malou sebedůvěrou. Přesto se dokázal dostat až na vrchol ve svém oboru. Dnes je nejznámějším českým školitelem a autorem 12 knih. Své postupy na zvýšení sebedůvěry předá v této knize i vám. Dejte sami sebe na první místo a získejte zdravý egoismus. Tak nejvíce pomůžete sobě i svému okolí.... celý text
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sebedůvěra, sebevědomí a jak je zvýšíte. Přihlašte se a napište ho.
Nové komentáře (8)
![SSTknihy SSTknihy](https://www.databazeknih.cz/img/users/12_/125411/m_sstknihy-1hh.jpg?v=1540838357)
![2 z 5 2 z 5](img/content/ratings/2.png)
Letem světem slovníkem pojmů a často jen povrchní nastínění konkrétního problému či situace. Přišlo mi to tak trochu jako výtah z obsáhlejšího semináře - chyběl mi pohled víc do hloubky a třeba konkrétní případy. Spíš jen taková inspirace pro další studium.
![1v8na 1v8na](https://www.databazeknih.cz/img/users/62_/62664/m_1v8na-ZIk.jpg?v=1666705736)
![2 z 5 2 z 5](img/content/ratings/2.png)
Z knížky mám rozporuplné pocity. Některé myšlenky mi přišly velmi dobré a zaujaly mne, jiné mi přišly zbytečné. Také mi přišlo, že dost myšlenek a informací bylo převzatých z jiných knih, od jiných autorů - na můj vkus bylo v knize dost poznámek pod čarou s odkazy na knihy jiných autorů.
A že bych našla v knize nějaké tipy, jak si sebedůvěru zvýšit, zvednout - no, to tedy moc nevím.
Související novinky (0)
Zatím zde není žádná související novinka.
Citáty z knihy (0)
Zatím zde není žádný citát z knihy.
Kniha Sebedůvěra, sebevědomí a jak je zvýšíte v seznamech
v Přečtených | 54x |
ve Čtenářské výzvě | 3x |
v Mé knihovně | 18x |
v Chystám se číst | 14x |
v Chci si koupit | 10x |
v dalších seznamech | 1x |
Autorovy další knížky
2009 | ![]() |
2018 | ![]() |
2008 | ![]() |
2019 | ![]() |
2011 | ![]() |
Četla jsme od něj jiné knihy a ty byly úžasné, ta jsem i zde měla očekávání. A za mne si z ní bych vzala jen hrstku kapitol. Jinak to bylo poměrně moc negativně laděné, a ani po polovině se to nevyvážilo.