Sedm pohádek pro malé myšky přehled

Sedm pohádek pro malé myšky
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518674/bmid_sedm-pohadek-pro-male-mysky-Ubc-518674.jpg 4 48 48

Sedm malých myšáků prosí tatínka, aby jim vyprávěl hezkou pohádku na dobrou noc. A když myšáčci slíbí, že pak už budou opravdu chrupat, pustí se tatínek do povídání. A vypráví ne jednu pohádku, ale hned sedm – každý myšák bude mít svou! Ta první je o studně splněných přání, další o myšce a mracích, následuje příběh o velmi velkém myšákovi a velmi malém myšákovi, o myši a větru, výletě, koupeli, o starém mrzoutovi. Všechny pohádky jsou laskavé i veselé, a tak se myšáčkům báječně usíná...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky a bajky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Mouse Tales , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sedm pohádek pro malé myšky. Přihlašte se a napište ho.

Kopretina
16.03.2023 5 z 5

To jsme se doma nasmáli! Dcera nám četla nahlas o nových nohách a velkém a málem myšákovi. Musela jsem si ostatní dočíst sama.

kopeceli
07.11.2022 5 z 5

Ale to se mi to líbilo! Takové pěkné pohádky pro malé školáčky a mě, staré matce, unavené po celém dni, se u ní krásně usínalo.

tez80
08.09.2022 3 z 5

Krátké texty vhodné pro začínající čtenáře nebo malé posluchače kolem tří let. Lobelovy knihy jsem objevila až v dospělosti a mám je moc ráda já i mé děti. V téhle mě zaujaly příběhy o mracích, o malém a velkém myšákovi a nadšená jsem z povídky Myšák a vítr (dala jsem jí číst třináctileté dceři, která v dětství milovala Pana Sovu, a ona se u toho spokojeně a šťastně pochechtávala).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sedm pohádek pro malé myšky v seznamech

v dalších seznamech1x