Sestra přehled

Sestra
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212599/mid_sestra-212599.jpg 4 547 547

Psychologický román okořeněný prvky detektivky a thrilleru zkoumá mezilidské vztahy, sílu lidského ducha a ohledává hranice, jež jsme ochotni překročit na cestě za svým cílem. Beatrice se dovídá strašnou zprávu, že její mladší sestra Tess se pohřešuje.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sestra. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (168)

p.pavlina
17.08.2024 2 z 5

Kniha se mi četla velmi špatně, styl psaní mi bránil v orientaci v příběhu.

zelvonik
14.07.2024 4 z 5

Lehce netradičně psaná detektivka, kdy hlavní hrdinka píše dopis své zavražděné sestře o tom, jak proti všem pátrala po jejím vrahovi, zatímco si všichni mysleli, že spáchala sebevraždu. Samotná kniha je průměrná, dávám hvězdu navíc za konec, ten jsem nečekal.

SSTknihy
27.09.2023 3 z 5

Víc než thriller nebo detektivka jde spíš o psychologický román o vztahu dvou sester, potažmo o ženské duši. I způsob vyprávění formou dopisu mrtvé sestře evokuje svým způsobem terapeutické vypořádání se s prožitým traumatem. Pátrání po příčinách smrti vede sice k překvapivému vyústění, bohužel místy je to cesta trochu moc zdlouhavá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sestra v seznamech

v Právě čtených5x