Vyvolená přehled

Vyvolená
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212245/mid_vyvolena-212245.jpg 4 1269 1269

Škola noci série

Učednice velekněžky Zoey Redbirdová má spoustu problémů: zapletla se se třemi kluky naráz, začíná si až podezřele rozumět s nejotravnější holkou na škole, ale nejvíc ji trápí, co se děje s její nejlepší kamarádkou.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vyvolená. Přihlašte se a napište ho.

pejty
16.06.2024 3 z 5

Další díl, další pohodové čtení, které je spíše pro mladší ročníky. Zoe a její milostný čtyřúhelník byl trochu až moc trapný a neustále sebeobviňování se Zoey, mi docela lezlo na nervy, ale konec stál za to. Příběh konečně se posouvá a začíná být zajímavější. Jen ty pubertální Zoeyviny lásky mě tam ničí.

Galloway
15.06.2024 5 z 5

Na naši Zoe toho začíná být opravdu moc a v jejích sedmnácti letech je těžké řešit tolik problémů – měnit se v upíra, přijít o přítelkyni, která zemře, ale nakonec se zase objeví jako “nemrtvá“, mít tři kluky naráz a bojovat s velekněžkou Neferet. A vypadá to, že problémů bude přibývat.

Na konci knihy to vypadá, že Zoe zůstává sama. Některé důležité věci zvládla vyřešit, ale o pár věcí také přišla. Zoe se ale nevzdává, i přesto že Neferet je stále větší a větší mrcha (a to je hodně slabé slovo), bojuje dál.

Jsem zvědavá, jestli se mé tipy potvrdí a Neferet opravdu bude moct za všechno zlo, co se děje. Já být Zoe tak jí vyškrábu oči… Jdeme na další díl s plno otázkami:

Co je nyní zač Stevie Rae?

Co bude s Afroditou?

S kým to Zoe potáhne ve svém milostném životě dál?

Jak to bude dát s naší slavnou partou přátel? Odpustí Zoe?

TerkinKnižnySve
15.06.2024 5 z 5

P. C. & Kristin Cast - Škola noci 3 Vyvolená

Počet strán: 240
Vydavateľstvo: @vydavatelstvo_ikar
Žáner: #yafantasy

Zoey začína byt silnejšia ale i naivnejšia a logika jej občas ujde mimo realitu.

Ale uznajme ma 17 a na svoj vek sa proste správa ako násť- ročná.

Jej ľúbostný štvoruholník sa rúca ako domček s karát a kôli tajomstvam pride o priateľov.

Ale ako im môže niečo povedať, keď vie, že Neferet sa im pohrabe v hlave a všetko zisti?

Smrť jednej z učiteliek pripisujú ľuďom ale je to tak? Alebo dame za pravdu Zoeynim inštinktom a zisteniam, že Neferet je jednoducho suka z pekla!

Afrodita prekvapuje viac a viac a ešte si užijeme jej dobrosrdečnosť aj keď sa skrýva za masku zlej mrchy.

Teším sa na ďalší diel, čo nam prinesie ďalej

Ďakujem za #spolocnecitanie Petra Turnová Magda Raszková Lucia Tomková Lucia Štrbová

Kniha č. 153/2024

#recenzieTerka #kniznarecenzia #skbookstagram #milujemeknihy2 #skolanoci #vyvolena #pccastandkristincast

Obsah:

V Škole noci ožívajú temné sily a v živote upírskeho mláďaťa Zoey Redbirdovej nastanú prevratné zmeny. Z tých, čo sa tvária ako priatelia, sa vykľujú nepriatelia. A napodiv sa zrazu môže spoľahnúť na zaprisahaných rivalov, ktorí ju podržia. Zoeina najlepšia priateľka Stevie Rae je nemŕtva, ale zubami-nechtami sa usiluje držať zvyškov svojej ľudskosti. Zoey by jej veľmi chcela pomôcť, lenže vôbec netuší ako... Navyše musí všetko držať v tajnosti, lebo pravda je v Škole noci nebezpečná. Aj nevyriešené ľúbostné vzťahy k trom chlapcom jej dávajú zabrať. A keď sa zdá, že horšie to už byť nemôže, niekto začne vraždiť dospelých upírov...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vyvolená v seznamech

v Právě čtených5x