Skutečné zločiny na Plzeňsku. 2 přehled

Skutečné zločiny na Plzeňsku. 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541822/bmid_skutecne-zlociny-na-plzensku-2.jpg 5 4 4

Kriminalista František Müller rozepsal další mrazivé případy z Plzeňska, které otřásly celou republikou. Proč trvalo takřka třičtvrtě roku, než se povedlo usvědčit muže, který spáchal na mladou ženu brutální útok kyselinou? Co vedlo dvě matky k tomu, že zavraždily svá novorozeňata? A jaký vliv mělo psychické onemocnění pachatele v případu zavražděného podnikatele? Nejen to se dozvíte z autentického vyprávění plného zákulisních detailů, které představuje policejní práci zcela bez filtrů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skutečné zločiny na Plzeňsku. 2. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Luca84
včera 5 z 5

Kriminalista František Müller v tomto knižním pokračovaní bravurně sepsal pět dalších případů, které plzeňská kriminálka v předešlých letech vyšetřovala. Případy jsou to mrazivé, nejen proto, že jsou reálné.
Brutální útok kyselinou na mladou ženu, dva případy s duševně nemocnými pachateli a případy dvou krkavčích matek, které zabily svoje novorozené děti.
Velmi oceňuji věrný popis policejní práce. Žádné zbytečné kudrlinky. Je tam všechno a přitom vyprávění nepůsobí, že by chtěl jít autor po senzaci. Rozvaha, fakta, šokující realita.
Doporučuji, chválím kudy chodím!

ZuzkaPapežová
21.09.2024 5 z 5

Šílené případy! Na četbu snad ještě lepší než jednička.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skutečné zločiny na Plzeňsku. 2 v seznamech

v Právě čtených1x