Skutečné zločiny v Brně a okolí přehled

Skutečné zločiny v Brně a okolí
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539693/bmid_skutecne-zlociny-v-brne-a-okoli.jpg 5 26 26

Šokující milníky brněnské kriminální historie V samém srdci Moravy se odehrály případy, které otřásly i zkušenými kriminalisty. Vydejte se na cestu temných odhalení a poznejte hrůzné události z Brněnska! Čeká na vás řádění nevyléčitelného sadisty, absurdně kruté loupežné vraždy i případ matky, která si objednala smrt vlastního syna. Odhalíte osudy nenasytného sexuálního fantoma, kdysi nadějného boxera závislého na pervitinu nebo čtyřnásobného vraha původem z Ameriky. Brány do skutečného světa zločinu, kde je pravda děsivější než fikce, se otevírají... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skutečné zločiny v Brně a okolí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (10)

KnihoSny
14.08.2024 5 z 5

Jako první co musím říct že to je napsáno strašně čtivé případy šou dlouhé tak akorad... taky jsme odpustila pár chyb již zmíněných... Byly tam případy u kterých mě mrazilo a u některých bych asi volila jiné tresty ale nejsem soudce v hlavě mi zůstal propad Šest zavražděných neviňátek vůbec jsem si nemohla představit jak toto mohl někdo utajit? No nemohla jsem na to přestat myslet takhle kniha stojí za přečtení :) některé případy jsem neznala některé ne jo a ještě tam byl případ o tom Američanovi o něm sem jen lehce slyšela tu se dověděla trochu vic knihu mohu jedině doporučit určitě se chystám na další

Madelisi
11.08.2024 3 z 5

Kniha se mi moc líbila, po titulu jsem sáhla právě kvůli Brnu. Má moc pěkné grafické zpracování, každá kapitola je dlouhá tak akorát. Některé případy si i pamatuji.
Bohužel se do pojmu okolí vlezou i tak vzdálená místa jako je třeba Jihlava.
V textu mi chyběla jedna podstatná informace - vždy jsem musela hledat, kdy k danému činu došlo. Datum je zmíněné pouze v textu. Někdy se ho dozvíme, až při soudním projednávání. Ocenila bych, kdyby bylo uvedeno hned na začátku.
K dataci se váže i má jediná výtka - jsou v nich chyby/překlepy. Pachatel vyjde z vězení v roce 1985, přestože z textu vyplývá, že se tak stalo již v roce 1983. Nebo se zmiňuje amnestie 1982, přestože by mělo jít o tu v roce 2013. Je to škoda, protože to kvalitně sepsaný text trochu snižuje.

DraculasLady
11.08.2024 5 z 5

Konečně se dostalo aj na Brno! A rozhodně oproti jiným již popsaným městům nijak nezaostává. Styl i grafické zpracování této série je více než uspokojivý a proto doufám, že budou Žákovi ve tvorbě ještě pokračovat. I když by samozřejmě bylo mnohem lepší, kdyby už nebylo o čem psát...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skutečné zločiny v Brně a okolí v seznamech

v Právě čtených2x