Sladká pomsta přehled

Sladká pomsta
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456030/bmid_sladka-pomsta-7sl-456030.jpg 4 530 530

Nejlepší pomsta je ušitá na míru! Od autora bestselleru Stoletý stařík. Spoře oděný Masaj v centru Stockholmu, kde mrzne, až praští. Geniální podnikatel prodávající pomstu na klíč. Pár toužící po odplatě. A ten, kterému se chtějí všichni pomstít. Kdo se ještě zamotá do zběsilého víru událostí a jakou roli bude hrát dvojice obrazů nejasné ceny? Jde o skutečná díla, či o padělky? A co s tím má společného papež? Začíná nepředvídatelná jízda napříč kontinenty a světem umění, která vám nedá vydechnout.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Panteon

Hämnden är ljuv AB, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sladká pomsta. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (130)

ondra1995
předevčírem 4 z 5

Pořádně jsem ani nevěděl, co mě čeká. Ale nelituji. Opravdu vtipná oddechovka plná neuvěřitelných náhod a narážek na současné dění.

essene
24.09.2024 4 z 5

Zaujal mě nejprve název a obálka)-čtivě napsaaná,humorná)

TomHr
09.07.2024 5 z 5

Už samotná idea „firmy na pomsty“ je krásně praštěná a některé promyšlené pomsty by samotné vydaly alespoň na povídku, když ne na román. Autor, jak je jeho zvykem, všechno pořádně zašmodrchá, zapojí spoustu neuvěřitelných náhod a důkladně proplete osudy postav. A je z toho zábavná oddechovka, napsaná čtivě a s takovou lehkostí, až má čtenář pocit, že se to všechno přesně takhle doopravdy stalo.

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

01.12.2020

Knižní novinky (48. týden)

22.11.2020

Knižní novinky (43. týden)

18.10.2020

Pravý impresionista experimentoval s barvami takovým způsobem, že tím připravil jakéhokoli realistu o slova i o náladu. (Sladká pomsta)

Kniha Sladká pomsta v seznamech

v Právě čtených10x