Zpěv Susannah přehled

Zpěv Susannah
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275/bmid_zpev-susannah-iML-275.jpg 4 1110 1110

Šestý, předposlední díl knihy je jako přebírání nitek těsně předtím, než je autorovy prsty umným hmatem přeskupí do zcela nového tvaru. K nitkám je navázáno mnoho světů a příběhů, které se před našima očima propojují v jediný mnohotvárný celek. Jak už název naznačuje, kniha je věnována především osudům Susannah, té, která se dělí o svou mysl a tělo nejen s Dettou a Odettou, ale také s Miou. Zjistíme, jaké jsou důvody a cíle Miina počínání, zatímco zbytek ka-tet, Roland, Jake, Ochu, Don Callahan a Eddie, napínají všechny síly, aby Susannah zachránili a mohli pokračovat k cestě k Věži. A na této cestě nahlédneme rovněž pod pokličku jistému spisovateli z Maine.... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Song of Susannah, 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zpěv Susannah. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (118)

art0'
07.09.2024 4 z 5

U dějové linky se Susannah-Miou jsem se musel místy do čtení i nutit, což se mi stává málokdy, hlavně u Temné Věže zatím v žádné z předchozích knih. Absence Rolanda a Eddieho v některých kapitolách byla znát na kvalitě a samotná postava Susannah bohužel příběh neutáhne. Rozdělit Rolandovo ka-tet tak pro mě nebyl úplně krok správným směrem. Wtf moment pak byl rozhovor Rolanda a samotného Kinga, který se bravurně dokázal vepsat do knihy jako by tam měl odjakživa patřit, nepůsobilo to vůbec na sílu. Potěšily také autorovy zápisky na konci knihy, za mě skvělý způsob jak se při psaní přiblížit čtenářům. Celkově jako předzvěst k poslednímu dílu to bylo ucházející a teď už zbývá jen poslední zatáčka před mýtinou na konci stezky.

karol.cadex
06.09.2024 4 z 5

U Zpěvu Susannah jsem musela s hodnocením o hvězdu dolů. Pro mě osobně nejslabší díl Věže. Iritovalo mě Susanino/Miino těhotenství, jejich vzájemné napojení/vztah, vůbec celá ta dějová linka. Regulérně mě to obtěžovalo. Chápu, že King si nepíše příběhy pro nic za nic, že vše má svůj důvod, ale čeho je moc, toho je příliš.
Naštěstí o to víc mě bavil příchod Rolanda a Eddieho do jiného světa, miluju je, když jsou spolu. A teď hurá na poslední díl!

toni-az
18.05.2024 3 z 5

Na můj vkus příliš dlouhé pasáže rozhovorů jednotlivých částí Sussanah. A ty rozhovory Rolanda s Kingem? WTF, tomu už fakt asi hráblo...

Jako konec fajn, ale doufám, že finále bude epičtější a ne jen plkárna, kde se každé téma omele aspoň 10x ze všech stran.

Knižní novinky (25. týden)

15.06.2020

Knižní novinky (9. týden)

23.02.2020

Kniha Zpěv Susannah v seznamech