Sľub přehled

Sľub
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450899/mid_slub-uuR-450899.jpg 4 1716 1716

After série

Tessa sa dozvedá krutú pravdu o začiatkoch svojho vzťahu s Hardinom. Už neraz sa presvedčila, že chlapec, ktorého miluje, býva krutý, ale také poníženie nečakala ani v najhoršom sne. Musí sa zmieriť s tým, že Hardin navždy ostane. .. Hardinom. Že by sa v ňom až tak veľmi mýlila? Mala by sa zachovať rozumne a vykašľať sa naňho, skôr než sa popáli ešte viac. No ľahko sa povie, ťažšie spraví, hlavne pri pomyslení na vášnivé noci strávené v jeho náručí. Tessu čaká jedno z najťažších rozhodnutí v živote.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (SK)

After We Collided, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sľub. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (284)

Kara28
20.08.2024 5 z 5

Druhý díl Afteru mě ohromil. Vzal mi dech i slova, připomněl občas mou vlastní realitu a ukázal, jak moc důležitý je v životě odpouštět. Oba hrdinové se snažili odpoutat se od druhého, ale přitažlivost a touha je táhne k sobě, i přes všechny ty chyby a nedorozumění, což se mi nečekaně líbilo. Co mi ale vadí, je Hardinovo majetnické chování a že Tessu nenechá rozhodovat o svém životě.

Kristýnka_28
26.07.2024 5 z 5

další díl afteru - další zlomené srdce... 600 stránek a nemožnost se od knihy odloučit - to vše nabízí tento díl

milena8281
21.07.2024 5 z 5

V tomhle dílu se oba hrdinové trochu plácají. Nedokážou se přenést přes vzájemnou přitažlivost. Pálí mosty - chvíli se přimknou jeden ke druhému a odstrčí všechny okolo, hned nato utíkají od sebe a vrací se do svých původních komunit. Nefunguje ani jedno. Bojí se toho co mají a mohli by mít, i toho co by mohli ztratit. Nejsou připravení učinit definitivní rozhodnutí. I když to vypadá, že Tessa je tu proto, aby zachraňovala Hardina, je to spíš Tessa, kdo potřebuje zachraňovat. Možná je to dlouhé, možná i celkem o ničem, ale pro další vývoj vztahu (a příběhu) je to dost důležité období.

Knižní novinky (36. týden)

30.08.2020

Knižní novinky (35. týden)

23.08.2020

Připravované knižní novinky (30. 11. - 6. 12.)

29.11.2015

Jestli tě knížka nějak neovlivní, i kdyby jen trochu, tak sis vybral špatnou. Ráda si myslím, že každý román, který jsem přečetla, se stal mou součástí, svým způsobem mě utvářel.

Nedokážu bez tebe vydržet. Zkoušel jsem to a vím, že ty taky. Jenomže my si prostě nemůžeme najít nikoho jinýho. Jsme to buď my dva, nebo nic - a ty to víš stejně jako já.

Právě proto se k sobě tak hodíme, Tess, protože se k sobě vůbec nehodíme.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Sľub v seznamech

v Právě čtených36x