Slunce na útěku přehled

Slunce na útěku
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281197/bmid_slunce-na-uteku-yAx-281197.jpg 4 166 166

Svět je náhle zasažen katastrofou nevídaných rozměrů. Jen díky zvláštní náhodě ji Mike a Bessy přečkali v úkrytu ve Skalistých horách. Po dvou měsících, kdy byli naprosto odstřiženi od světa, od lidí, dvou měsících plných beznaděje, nejistoty a samoty se rozhodnou vydat na cestu. Místo jim známých míst nacházejí však jen spoušť, zkázu a krajinu spálenou k nepoznání…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slunce na útěku. Přihlašte se a napište ho.

Belanna
19.04.2024 5 z 5

Další z autorů, který vybočil ze svých kolejí a byla to odbočka opravdu dobrá.
Čtivé postapo, které mě vtáhlo a nenechalo vydechnout.
Prostředí vyobrazeno věrohodně, hlavní postavy se mi zpočátku moc nezamlouvaly, ale postupem času jsem názor změnila, protože psychologie a profily byly dobře propracované a taktéž jejich vývoj. Závěr jsem nečekala.
Tato knížka mi prostě sedla a klidně mohla být i delší :)

LenkaWal
26.11.2023 5 z 5

Až neuvěřitelně mě tahle knížka vtáhla do děje. Deprese z toho čiší po celou dobu a Mike je na zabití. Nejdřív provede, co provede a pak moralizuje, u jiných lidí. Tohle na něm bylo asi nejhorší. Bessy na druhou stranu byla mnohem sympatičtější. Ale každopádně super příběh.

matogeminimato
22.11.2023 3 z 5

SLUNCE NA ÚTĚKU-256str-7,5b....Mladý pár si užíva víkend v protiatomovom kryte v Skalistých Horách.Práve vtedy nastane nukleárna katastrofa, ktorá zasiahne celý svet.Po vyše dvoch mesiacoch sa odhodlajú vyjsť na povrch.Miera radiácie je nižšia,no stále škodlivá....netušia že urobili životnú chybu...dám si na dlhší čas pokoj s postapokalyptickymi knihami,depresie je dosť aj okolo nás.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slunce na útěku v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x