Smolný rok přehled

Smolný rok
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216742/mid_smolny-rok-216742.jpg 4 246 246

Pětačtyřicetiletá Ginny je přesvědčená, že je její rodina každých patnáct let stižena kletbou. Ona sama v patnácti otěhotněla a porodila dceru Lizu, jež ve svých patnácti udělala totéž.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smolný rok. Přihlašte se a napište ho.

emilieselden
28.11.2023 3 z 5

Tohle je zvláštní kniha. Ze začátku mi moc nesedl styl vyprávění ale pak se to rozjelo a nakonec jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

marta310
18.06.2023 4 z 5

Kniha, kterou jsem koupila ve výprodeji a nečekalo od ní extra nic. Byla jsem pak mile překvapena, když se z toho vyklubal poutavý příběh, který jsem chtěla číst.

Andyska007
30.04.2023 5 z 5

Knihu jsem si půjčila v knihovně kvůli čtenářské výzvě. A jsem tomu moc ráda. Napínavé čtení od začátku do konce. Zajímavý styl, kde děj vypráví tři hrdinky každá ze svého pohledu. S těmito ženami nemám nic společného, přesto jsem se do nich dokázala vcítit. I když dělají v životě chyby, jsou to pro mě kladné hrdinky. Námět je děsivý a zároveň laskavý.

Knižní novinky (23. - 31. 5.)

22.05.2014

Kniha Smolný rok v seznamech