Smrt po italsku a další kriminální příběhy přehled

Smrt po italsku a další kriminální příběhy
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488832/bmid_smrt-po-italsku-a-dalsi-kriminalni--Pkw-488832.jpg 2 1 1

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt po italsku a další kriminální příběhy. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

ludek.n
28.11.2022 2 z 5

Sbírka detektivních povídek Smrt po italsku z pera několika českých autorů je jedním slovem „spotřební“ materiál na jedno přečtení, a to jak z pohledu zápletek a happy endů, tak také s ohledem na literární kvality. Občas se sice blýskne zajímavý nápad, ale lucernou aby ho pohledal a bohužel ani ten neohromí svým zpracováním. Povětšinou tak máme před sebou tuctové jednohubky, které postrádají jakékoliv ambice, snad kromě vyplnění času. Samotné příběhy ničím nepřekvapí, a půjdeme-li až na dřeň, vlastně si od čtenáře nevyžadují ani příliš pozornosti. Nechci tím říct, že jsou úplně hloupé, ale jakási tupá bezradnost a plytkost z nich doslova sálá. Po nějaké napínavosti a dramatické atmosféře jakoby se slehla zem. Jako četba do dopravního prostředku nebo k lékaři je Smrt po italsku akceptovatelná (hned po dočtení zanechat na sedadle pro dalšího nudícího se zájemce), jinak ale ruce pryč.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrt po italsku a další kriminální příběhy v seznamech