Sněhurka jablka nebaští přehled

Sněhurka jablka nebaští https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344908/bmid_snehurka-jablka-nebasti-DbV-344908.jpg 4 154 154

Pro Charlie Ever Watkinsovou je život jedna velká zábava. Slova jako zodpovědnost, ambice nebo sport považuje za sprosté výrazy, které by se měly vyslovovat šeptem. Nebo vůbec. Nejdřív řeže a pak hledá metr. Občas. Volný čas tráví vysedáváním se svými stejně uvažujícími přáteli po barech a v opileckém stavu se sází o všechno možné. Dost často prohrává a tak není divu, že její život tvoří řada po sobě jdoucích průšvihů. Jednoho dne ovšem přijde sázka, která se jí vymkne z rukou…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sněhurka jablka nebaští. Přihlašte se a napište ho.

PetraBery
28.08.2023 3 z 5

Vtipná, peprná a nepravděpodobná jednohubka, pro zabavení na pár hodin ideální. Po těžší četbě dobrá volba.

Ewiczka
18.02.2023 5 z 5

Obrovsky zábavná knížka :) První stránky pro mne byly trošku nejasné plus rodinné vztahy vč přezdívek jsem si četla asi třikrát :D , ale jak se člověk začte, tak už knihu neodloží a za pár hodin je hotovo. Je to zábavné, lehké a ve výsledku moc milé čtení, taková romance pro drsnější část dámského publika, za mne top :)

Souteska
10.09.2022 4 z 5

Děj knihy byl sice ujetý, dost neuvěřitelný, ale místy jsem se chechtala nahlas a vlastně je to jedna z mála knih, kterou jsem se prosmála od začátku do konce. Autorku miluji z Naslouchačské série, její styl, jazyk, pestrost a spád příběhů je pro mě lahůdka.
Doporučuji knihu všem, co chtějí pobavení a čtivý děj.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sněhurka jablka nebaští v seznamech

v dalších seznamech4x

humor romantika