Som mačička Pusheen přehled

Som mačička Pusheen
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543809/bmid_som-macicka-pusheen.jpg 4 290 290

"Pusheen – určite ju poznáte. Zistite, nad čím táto bucľatá strakatá mačička spokojne pradie a prečo sa do nej zamilovali tisícky ľudí na celom svete." Pusheen je svetoznáma micka, ktorá sa netají tým, že rada papká, spí, oblizuje sa a tvári sa roztomilo. Svojimi zábavnými grifmi neustále rozosmieva všetkých facebookových nadšencov. Na stránkach tejto knižky znovu potvrdí, že s ňou nikdy nie je nuda!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

I Am Pusheen the Cat, 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Som mačička Pusheen. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (66)

parvitas
27.08.2024 5 z 5

Vtipné ilustrácie a mačička, ktorá zje všetko možné, čo nezje ju. A aj je kýmkoľvek chce. Je perfektná v spaní a v nechaní sa hladkať. Keď chce, pochopiteľne. MIlý komiks, na ktorom moje deti vyrastali a s radosťou sa k nemu vracajú aj neskôr. :)

iceVS
21.05.2024 5 z 5

Potvora, která si člověka omotá...

malámišička
24.10.2023 5 z 5

Nevím, jestli je to vhodná knížka pro 2leté. Ale občas syn četl, to co zrovna chtěla maminka. A některé z nich si taky oblíbil.
A tak jsme Pusheen četli téměř denně.
Problém byl když se mu zalíbil můj sebevražedný králík od Rileyho. To jsem tak raději svoje komiksy nečetla před ním.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Som mačička Pusheen v seznamech

v dalších seznamech3x