Jsem máma přehled

Jsem máma https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328038/bmid_jsem-mama-dOE-328038.jpg 4 152 152

Som mama série

Úspěšná slovenská herečka a moderátorka Kristína Farkašová je šťastnou maminkou dvojčat, holčiček Ely a Matildy. Ve svých blogových zápiscích, které loni shrnula do knižního bestselleru, vtipně popisuje svoje zkušenosti s těhotenstvím a mateřstvím. Její pohled na život s neposednými dvojčaty je láskyplný a optimistický a zároveň vtipný a občas mírně sarkastický. Mateřství je skvělá věc, ale někdy to dá zabrat. Půvabně graficky upravenou knížku ilustroval Kristínin otec, herec Boris Farkaš.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jsem máma. Přihlašte se a napište ho.

Amneris
14.05.2023 3 z 5

Po knížce jsem sáhla, abych se ujistila, že všechny matky na mateřské jsou na tom stejně. A tato matka je na tom dvojnásobně hůř (myšleno v dobrém). Některé situace mi přišly, jako by se staly u nás doma a u některých jsem si říkala, že si je autorka vycucala z prstu, aby měla o čem psát. Je to taková oddychovka na víkend :-)

wiix
02.01.2023 3 z 5

Mám tu nejaké knižné resty z roka minulého. Bola som v knižnici..to znie ako HermionaNo kvôli úplne inej knihe (Zbohom, smútok mám rozčítaný a je to pecka!) a táto na mňa zakývala z police a keďže som fakt že mama, išla som do toho. Bolo to presne také, ako je napísané v úvode:humorné a s nadsázkou, miestami silené, ale je to asi vec vkusu. Oddychovka, vyslovene pre prepnuté matky

madem
03.11.2022 4 z 5

Knížka má lepší chvíle a slabší chvíle. Horší to je, když jsou děti nemocné, lepší, když je hlídání nebo jedou popeláři. Popeláři zachrání každou situaci. Nejedou náhodou?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jsem máma v seznamech

v Právě čtených5x