Špeky přehled

Špeky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17214/mid_speky-sZI-17214.jpg 4 221 221

Humorný román jednoho z autorů Červeného trpaslíka vypráví o tom, jak těžký život mají tlusťoši (a někdy i ti ostatní). Hrdiny jsou kuchař, který se už na sebe nemůže podívat, protože je nesmírně otylý, anorektička, která se na sebe nemůže podívat, protože si připadá odporně tlustá, a mladý seladon, který se na všechny ty sádelníky kolem sebe nemůže ani podívat, zato na sebe a štíhlé dívky se dívá strašně rád.... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Argo

Fat , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Špeky. Přihlašte se a napište ho.

stoun25
06.12.2023 5 z 5

Tak za mě plný počet bodů, skvělá kniha, která mě neuvěřitelně pobavila.
Smál jsem se od začátku do konce.

ctenar2846
07.04.2023 3 z 5

Tak smíchy jsem se u toho teda opravdu neválel, ano sem tam jsem se něčemu pousmál, ale to je tak nějak vše. Doufal jsem v něco ve stylu Fattyho (tohle se může stát jen tlustejm atd.). Ale bohužel. Kniha mi nepřišla ani tak humorná jako spíš depresivní a dost smutně reálná. Co bych ale vyzdvihl jsou postavy a jejich pocity, tomu všemu jsem věřil úplně. Napsané je to také dost povedeně, ale jak už jsem psal výše za humorné bych to asi nepovažoval.

cirruska
02.04.2023 3 z 5

Nalákalo mě téma a zajímavá kombinace hlavních postav. Těšila jsem se na slibovaný snad pichlavý až drsný humor, očekávala jsem, že se pobavím .... dostalo se mi zklamání v podobě tří smutných až depresivních příběhů. Kdyby kniha nebyla prezentována jako vtipná, tak bych snad dokázala více ocenit sondu do lidské rozbité mysli.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Špeky v seznamech

v Právě čtených2x