Společný byt přehled

Společný byt
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347615/bmid_spolecny-byt-jwf-347615.jpg 4 54 54

Uprostřed hlučného, živého a bohatého New Yorku, v samém srdci nejslavnější čtvrti, žijí čtyři mladé ženy. Dříve se neznaly, ale teď z nich jsou spolubydlící, a společný život z nich brzy udělá nerozlučné přítelkyně. Claire je návrhářka, Abby se snaží prosadit jako spisovatelka, Morgan má náročnou kariéru přímo na Wall Street a Sasha studuje medicínu. Každá si nese nějakou bolest; každá se postupně učí, jak si stát za svým ve svém životním povolání i v srdečních záležitostech. Jak jde čas, jedna po druhé s lítostí zjišťují, že možná přijde čas opustit byt, kde začaly všechny jejich sny…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Společný byt. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (23)

Talita1
08.07.2024 5 z 5

Kniha opisuje príbehy štyroch mladých žien, ktoré bývajú v New Yorku v jednom apartmáne. Každá zo žien je iná, je to pestré a nenudí to. Riešia sa tu vzťahy, či už rodinné alebo partnerské a oceňujem aj napätie v niektorých kapitolách. Mám z tejto knihy výborný dojem a odporúčam.

alzbeta4340
18.03.2024 5 z 5

Vybráno vlastně z nouze - do čtenářské výzvy. Kniha mě příjemně překvapila. Děj byl pozvolný, a civilně napsaný. A nezdál se být přeslazený, jak někdy bývá u D. Steel zvykem.

archivářka115
22.11.2023 4 z 5

Příjemná knížka. Dobře se četla. Nic jsem od ní nečekala a tak mě nezklamala.

Knižní novinky (29.5. - 9.6.)

30.05.2017

Kniha Společný byt v seznamech