Päťka na Záhadnej planine přehled

Päťka na Záhadnej planine
https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68756/slavna-patka-patka-na-zahadnej-planine-68756.jpg 5 190 190

Správná pětka / Slávna 5 série

Prečo kočovníci tak radi chodia na Záhadnú planinu ? Zvedavá Slávna päťka ide v ich stopách, no keď sa na planinu privalí hustá hmla od mora, všetci by najradšej boli na míle ďaleko...

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (SK)

Five Go to Mystery Moor, 1954

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Päťka na Záhadnej planine. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (13)

Jessybelle
01.01.2022 5 z 5

Pokaždé tento návrat do dětství ocením. Je to prima odreagování, zábavné, jako dítě jsem toužila zažít něco podobného.
Teď to čte nejstarší syn, s tím že si celou sérii přečte znovu... Jen kdyby shánění těchto knížek nebylo tak těžké, nicméně se nám to už podařilo, tenhle díl byl poslední co nám chyběl.

pepa4081
15.06.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Miro.slav
12.08.2020 3 z 5

Ešte keď nebol internet v knižniciach a ani doma, tak bol problém prečítať nejakú knižnú sériu v úplnosti. Buď ju nemali kompletnú alebo ju mal stále niekto požičanú. Preto si z detstva vybavujem iba tento diel a presne túto obálku. Myslím, že to išlo aj ako televízny seriál pre deti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Päťka na Záhadnej planine v seznamech

v dalších seznamech2x