Stíny zůstávají přehled

Stíny zůstávají
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212519/mid_stiny-zustavaji-212519.jpg 4 41 41

Francesca Penaová, krásná a oblíbená studentka Newyorské univerzity, se sešla v předvečer Dne díkůvzdání s kamarádkami, ale domů se už nevrátila. Hledání pohřešované se ujme detektiv Darlene O´Haraová, avšak poté, co je na staveništi nalezeno tělo zohavené dívky, je případ přidělen oddělení vražd.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Shadows Still Remain, 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stíny zůstávají. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

maličkán
11.08.2023 3 z 5

Tato kniha mne moc nenadchla, ale dočetla jsem, tak dávám 3 hvězdičky. Vadilo mi to neustálé popisování cest, ulic atd.

marekB78
29.12.2022 3 z 5

Knihu jsem přečetl, ale že bych z ní byl nějak nadšený to ani ne. Přišlo mi to hodně strohé, žádné pořádné vyšetřování a i když byl konec zajímavý, nebylo tam žádné stupňující se vyvrcholení knihy. Řekl bych, že kniha nezaujala, ani vyloženě nezklamala :)

Ilu53
05.07.2019

Můj komentář bude stručný a jak se tak dívám, zcela odlišný již od těch zveřejněných. Knížky dočítám, ale u téhle mi to šlo hodně ztuha ???? Byl to průvodce NY s příběhem? Hodně špatná symbioza. Odnáším do bibliobudky a už nikdy více...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stíny zůstávají v seznamech