Strašlivý příběh Prospera Reddinga přehled

Strašlivý příběh Prospera Reddinga
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472759/bmid_straslivy-pribeh-prospera-reddinga-bnZ-472759.jpg 4 99 99

Prosper Redding série

Jak se zdá, Prosper je jediným „normálním“ členem starobylého a slávou opředeného rodu Reddingů. Alespoň do té doby, než zjistí, že se uvnitř jeho těla ubytoval démon. Jak se totiž ukáže, Prosperův praprapraprapradědeček před stovkami let uzavřel – a poté porušil – smlouvu s Psancem, ďáblem, který člověku poskytne nekonečné štěstí a bohatství výměnou za to, že mu bude navěky sloužit… Psanec jménem Alastor se teď, těsně před Prosperovými třináctými narozeninami, v chlapcově těle probouzí k životu a přichází se pomstít. A tak se příbuzní Prospera rozhodnou obětovat, aby zkáze předešli. Vtom mu však přichází na pomoc záhadný cizinec a Prosper se ocitá na neznámém místě. Za pomoci Strýčka B. a sestřenky Nely se pokouší svého nového „přítele“ z podsvětí zbavit dřív, než bude pozdě. S novou identitou, v novém městě a v nové škole, provázen malou čarodějkou Nelou, Prosper objevuje, že přátelství je důležitější než pozlátko slávy a že i říše smrtelníků je obestřena magií…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , King Cool

The Dreadful Tale of Prosper Redding, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strašlivý příběh Prospera Reddinga. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (19)

saez
03.09.2024 5 z 5

Možná je to kniha pro děti a mladistvé, ale já jsem si příběh užila. Vrhám se na další díl, protože potřebuju vědět jak dopadne.

M.C.SMITH
17.07.2023 4 z 5

Parádní počtení. Prosper byl skvělý a příběh super.
Mám ráda knihy s démony a tato kniha mi opravdu sedla. Bylo to vtipné a zábavné.
Určitě doporučuji všem. Super oddechovka.

Smolař
13.12.2022 5 z 5

Já nemam opravdu rád, když se z dětí dělaj kreténi. A tohle je toho důkazem. Takhle si to představuju. Knížka pro děti s dospělejší mluvou.
Příběh je jednodušší, ale dobře napsanej. Postavy sympatický a mnohdy ne úplně jasně zaškatulkovaný, což jsou plusový body.
Zkrátka a dobře - mně se to líbilo. Těšim se na další díl.

Knižní novinky (37. týden)

06.09.2020

Kniha Strašlivý příběh Prospera Reddinga v seznamech