Na vrcholu přehled

Na vrcholu
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119468/na-vrcholu-119468.jpg 4 792 792

Sukuba série

Že láska bolí, to ví Georgina Kincaidová lépe než kdokoli jiný. Miluje talentovaného spisovatele Setha, ale kdyby ho třeba jen políbila, vysaje tím z něj život. Není divu, že se tím trápí – tím spíš, že Seth její city opětuje. Ona je však sukubou, a jako taková čerpá sílu z mužů, kteří podlehli jejímu kouzlu. Samozřejmě, schopnost libovolně měnit vzhled i nesmrtelnost jí mohou běžní smrtelníci jen závidět, navíc nedávno složila slib, že bude svou práci sukuby vykonávat co nejsvědomitěji, ale jí zkrátka přijde nespravedlivé, že právě ona – nadpřirozená svůdkyně – nemůže navázat milostný vztah s člověkem, který ji má rád přesně takovou, jaká je. A jako by toho ještě nebylo dost, musí Georgina začít řešit i jiné trable než zapovězený milostný život. Nad Seattlem se totiž opět stahují mračna a děje se cosi podivného, co zasahuje nejen nesmrtelné bytosti, ale i obyčejné lidi: Georginin kolega a kamarád se zčistajasna chová nějak divně, a ona se nemůže zbavit dojmu, že za tím stojí mnohem víc než jen přemíra vypitého kafe… ... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Domino

Succubus on top

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na vrcholu. Přihlašte se a napište ho.

Babsie
12.05.2023 2 z 5

(SPOILER) Velký pokles od prvního dílu, váhám mezi jednou a dvěma hvězdičkami. Kniha se ale čte dobře a lákají mě další díly, takže dávám hodně těsné dvě. Hlavní dvě příběhové linky, jsou obě neskutečně nudné. U jedné hned od začátku víte, jak dopadne, u druhé zase víte, že vyplyne tak nějak do ztracena a vlastně nebude mít žádný smysl. Pustím se do dalšího dílu a pokud bude stejně špatný jako tenhle, sérii nedočtu, i když ji mám celou doma a autorky jiné knihy zbožňuji. Občas jsem se musela do čtení nutit, většina příběhu byla naprosto zbytečná, spousta chyb v textu a krkolomných vět, hlavní hrdinku jsem nemohla vystát a stejně tak další dvě hlavní postavy. Naprosto nesmyslný konec.

SPOILER: Tak Sethovi vůbec nevadí, chodit s démonem, který ubližuje lidem. Ok, divný ale tak jo. Vůbec mu nevadí, že ho podvedla. Ok, ještě divnější, ale beru, i takoví lidé jsou. Ale že jí řekne, že je vlastně rád, že spala s jiným, protože si pro jednou mohla sex užít, zatímco jindy je to jak kdyby byla znásilňovaná? Však ona je ten, kdo ubližuje lidem, pokud někdo někoho znásilňuje, tak je to ona. Nevím jestli je tohle jen názor Setha, a tím pádem je ještě větší kretén, nebo se nám i autorka snaží podsunout, jaká je Georgina vlastně chudinka, ale nežeru to. KONEC SPOILERU

Luigi1
12.01.2022 3 z 5

Čtení dobrý ale rojezd byl strašně pomalý a zdlouhavý.

PhoebePollard
10.10.2021 3 z 5

Klasická kniha od Richelle Mead, nic světoborného, ovšem příjemně vás to zaměstná. A já se přiznám, že mi celý ten nápad přijde velmi zajímavý a ráda si přečtu i další díly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na vrcholu v seznamech

v Právě čtených3x