Svatební cesta do Jiljí přehled

Svatební cesta do Jiljí
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325668/svatebni-cesta-do-jilji-iTV-325668.png 4 242 242

Románová předloha stejnojmenného filmu s Libuší Šafránkovou a Josefem Abrhámem. Netradiční pojetí předsvatební cesty po horách a řekách se promění v dobrodružnou výpravu, při níž oba protagonisté bezděky odhalují své přednosti i slabiny.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svatební cesta do Jiljí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (68)

dasa6360
24.07.2024 4 z 5

Já na to srovnávání knih a filmů moc nejsem. Obvykle čtu nejdřív knihu, a až poté si pustím film, tady se mi to vzhledem k věku příliš nepodařilo a samozřejmě jsem jako první viděla film. Ano, Libušce Šafránkové a Josefu Abrhámovi se jen těžko něco vyrovná, člověk má všechny ty scény před očima, ale když se od toho odprostíte, zjistíte, že má kniha ještě hodně co nabídnout.

Celkově oceňuji originální nápad, pěkné zpracování, plynulost děje i to příjemné lidské teplo, které z knihy vyzařuje. Když si navíc do děje dosadíte sebe a svého milého / svou milou, je to naprostá láska, kterou si nejlépe vychutnáte na letní louce.

Kopta
23.07.2024 4 z 5

Audio ČRo: V celku milé.

Anavi8912
12.07.2024 4 z 5

Přečteno na Českém rozhlase v podání herce J.Tomka. Při poslechu se mi vybavovaly nezapomenutelné scény z filmu s vynikajícími herci Libuškou Šafránkovou a Josefem Abrahámem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svatební cesta do Jiljí v seznamech

v Právě čtených5x