Tajemná alchymistka přehled

Tajemná alchymistka
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543498/bmid_tajemna-alchymistka.png 4 42 42

Písař zemského soudu s pověřením pro zvláštní úkoly Lukáš Trobl z Květnice vyšetřuje vraždu svého přítele alchymisty Valentina Weigela, někdo ho zabil zřejmě proto, aby se mohl zmocnit tajného receptu. Z případu je však odvolán. Má totiž zjistit, kdo ve skutečnosti je a co sleduje tajemná alchymistka Barbara, do níž se zamiloval sám císař Rudolf II. Údajně se jedná o neteř doktora Johna Dee, který byl kdysi na císařův příkaz vyhnán z Prahy..... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemná alchymistka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (8)

hanzmb
14.04.2023 3 z 5

Minulý díl mě příjemně navnadil a doufal jsem, že se autor vzpamatoval a vrací se na úroveň Protivy. Bohužel tento díl to zase vyvrátil. Tohle směřuje spíš na úroveň Melichara. Zápletka i její řešení podivné. Historických reálií minimum. Nejsem žádný puritán, sex v knize může být příjemné zpestření. Autorovo podání mi však připadá dost pubertální. Vzhledem k jeho věku jde ale nejspíš o zastydlou pubertu.

ivoiro
22.06.2022 5 z 5

Za mně parádní oddechovka. Čekám na další díl.

Dandulka
24.01.2020 5 z 5

Lukáš Trobl zase vyřešil jeden případ! Milovníkům pana Bauera moc doporučuji.

Knižní novinky (28. týden)

08.07.2019

Kniha Tajemná alchymistka v seznamech