Tajemný miláček přehled

Tajemný miláček
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413827/bmid_tajemny-milacek-yGc-413827.jpg 4 16 16

Regency - veteráni série

Stará láska neumírá... Slečna Verity Harcourtová, energická a trošku svéhlavá mladá dáma, se nezabývala hledáním manžela, protože dosud měla až v příliš živé paměti, jakou bolest zakoušela před pěti lety, když před ní dal Brinley Carter přednost jiné. Shodou náhod se s ním setkává v Londýně za dramatických okolností, kdy je Brin v podezření, že by mohl být špionem. K vlastnímu překvapení zjišťuje, že ačkoliv její srdce zaujal tajemný neznámý, její city k Brinovi zcela nevyhasly a že si tajně přeje jeho nevinu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Miss Harcourt´s Dilemma , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemný miláček. Přihlašte se a napište ho.

vcielka
05.09.2022 4 z 5

Jedna z tých lepších v tejto sérií. Trochu sa mi zdali síce Kočišove vyznania lásky prehnané a presladené, až mi škrípali zuby a hlavne príliš veľké zaľúbenie na to, že i keď ju poznal ako decko, tak by ju mal spoznávať trochu dlhšie, aby hneď vedel, že si ju chce vziať. Ale inak pekné

havrmoni
27.07.2018 4 z 5

Pěkná oddychovka s malou špionážní ochutnávkou.

pavlinkaa
10.01.2016 5 z 5

Toto je druhý příběh od této spisovatelky který čtu a opět jsem velice spokojená. Hlavní hrdinové jsou velice příjemní lidé, kteří mě opravdu baví.Můžu říct, že jsem spokojená a těším se na další díl :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemný miláček v seznamech

v dalších seznamech2x