Tajemství čokoládovny přehled

Tajemství čokoládovny https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496745/bmid_tajemstvi-cokoladovny-suu-496745.jpg 4 206 206

Starožitnosti série

Paula Brackston přináší pokračování úspěšného románu Krámek se starožitnostmi. Po svých dobrodružstvích v sedmnáctém století se Xanthe pokouší žít zase běžný život v Marlborough. Není snadné zapomenout na Samuela, ale dělá vše pro to, aby přijala skutečnost, že spolu nemohou být, neboť každý patří do jiného století. Místo toho se soustředí na Floru a jejich společný obchod. Nelze však popřít její zvláštní spojení se starožitnostmi, které se jí svěřují s tajemstvími a chtějí po ní, aby cestovala časem a pomáhala lidem v nesnázích. Když k ní během hledání nového zboží začne zpívat konvička na čokoládu a vyvolá v Xanthe vizi, ve které je Samuel v nebezpečí, není možné jen tak nečinně sedět. Xanthe se navzdory rizikům rozhodne vydat na další cestu do minulosti, přestože to obnáší další lhaní matce a nejistotu, zda se bezpečně vrátí. Nejen, že se během svého dobrodružství setká s velmi silným protivníkem, ale také pochopí, jaký jí byl svěřen osud. Bude schopna vrátit se zpět? A bude schopna zachránit Samuela, když se sama ocitla v obrovském nebezpečí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Secrets of the Chocolate House , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství čokoládovny. Přihlašte se a napište ho.

Anor505
24.04.2024 3 z 5

Po docela povedeném prvním dílu se u mě dostavilo lehké zklamání. Tajemství čokoládovny bylo takové nijaké. Xanthe se snažila lépe ovládnout schopnost cestovat časem, ale rozvedené to moc nebylo. Místo učení se dál bezhlavě vrhala do situací, před kterými ji varovali a vždy vyvázla díky nějaké náhodě. Napínavé to taky moc nebylo a čtivosti rozhodně nepomáhaly strašně dlouhé odstavce. Ani romantiky jsme si moc neužili. Takhle zpětně mám pocit, že celá knížka byla hrozně natažená a tak trochu o ničem.

martineknatasa
06.03.2024 4 z 5

Mně se první díl líbil víc. Ale ani tímto jsem nebyla moc zklamaná. Začala jsem 3.díl.

Szilvia1
01.03.2024 5 z 5

Druhý díl o starožitnostech,které zpívají,aby upozornily Xanthe na její ukol pomoct ,je napínavější než první díl.A na konci je už i zmínka,že ani třetí díl nebude nudná.Je velmi dobrá série.Už se těším na třetí díl.

Vychází Jenom nestvůra, Jako stín a další knižní novinky (40. týden)

02.10.2022

Kniha Tajemství čokoládovny v seznamech