Tajemství obří číše přehled

Tajemství obří číše
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166337/bmid_tajemstvi-obri-cise.jpg 4 48 48

Vašátko a Horác série

Soubor detektivních novel (Tajemství obří číše, Rakev a hruška, Případ u jezera, Lásky čas, Prostý případ statistiky, Nepříjemný zápach), v nichž podezřelé sebevraždy nebo jasné vraždy řeší dvojice detektivů, kapitán Bezpečnosti a jeho přítel detektiv amatér, povoláním malíř.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství obří číše. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (10)

postrach
16.07.2024 4 z 5

Autorku a její hlavní postavy jsem si oblíbila.

KlariN
19.02.2023 4 z 5

Vašátko a Horác po čtvrté a pořád skvěle. Dosud tematicky nejpestřejší povídková sada vyniká precizní definicí prostředí, vynikající, mnohdy tísnivou atmosférou, i nepovrchním, avšak velmi často odzbrojujícím humorem. Dobové kontroverze mohou dnes sice působit decentně úsměvně, pravdou ovšem je, že Prošková v mnohém předběhla svou dobu. I proto její příběhy s grácií odolávají času.

Winster
14.09.2022 5 z 5

Opet velice povedene povidky. Mnohe se v knihach opakuji. Ale knihy se vyplati pujcit a poridit i pro 1-2 nove povidky. Je to takove sledovani osudu lidi te doby. A pro cloveka zijiciho v Praze pohadka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství obří číše v seznamech