Tajná dračí škola přehled

Tajná dračí škola
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543740/bmid_tajna-draci-skola.png 5 1 1

Henry je zapálený fotbalista a zrovna se svým týmem vyhrál školní zápas. Sní o tom, že si jej najde hledač talentů a on se stane profesionálním hráčem. Krátká návštěva mu ale život otočí naruby a on se naopak stane dračím jezdcem. Ano – jeho nejbližší parťák je mohutný drak, se kterým měl vytvořit magické pouto. Jenže to se nepovedlo a Henry hledá cesty, jak všechno napravit. Jeho četné přešlapy možná draka spíš jen rozzuřily, ale zároveň Henryho nechtíc zavedly i na stopu něčemu jinému…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Bookmedia

Feuerschattens erster Reiter, 2024

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajná dračí škola. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

lenkaw6Vv
12.09.2024 5 z 5

(SPOILER) Moc krásná kniha, skvělý příběh, trocha napětí a hodně humoru. Kniha bude blízká dětem i dospělým. Alespoň u nás to tak bylo.
příběh mladého chlapce, který se dostane na elitní školu v Anglii, kde se cvičí na dračího jezdce. Jeho přítel drak s ním ale nespolupracuje tak, jak má. Nevytvořili si totiž pouto, které je pro dračího jezdce a jeho draka zásadní a Henrymu hrozí, že bude muset ze školy odejít. S pomocí kamarádů a jejich všímavosti rozluští záhadu, proč s ním jeho drak nechce mluvit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajná dračí škola v seznamech

draci fantasy pro děti škola

Autorovy knížky

Emily Skye