Taneční hodiny pro starší a pokročilé přehled

Taneční hodiny pro starší a pokročilé
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504876/bmid_tanecni-hodiny-pro-starsi-a-pokroci-131-504876.jpg 4 303 303

Sugestivní monolog starého muže, který před pomyslnou mladou dívkou vypráví bujaré historky ze svého dlouhého života, aby získal její uznání a obdiv. Text této prózy se vymyká ustáleným představám o románu, novele či povídce, souvislý děj zde nahrazuje nepřetržitý proud neobyčejně přitažlivých obrazů, slovních obratů a básnického kouzla plnokrevné, šťavnaté hovorové řeči.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Taneční hodiny pro starší a pokročilé. Přihlašte se a napište ho.

tlllk
09.06.2024 3 z 5

Tak toto bol dosť „ujeté“, po dlhej dobe som musel audioknihu spomaliť, aby som stihol držať s Pepinom niť. Bolo to milé, ale po chvíli únavné, občas sa v tom táraní objavila perla. Aj keď som si myslel že to sfúknem za jeden deň, neskôr som ocenil precízne autorovo dávkovanie.

PREBURDA
01.05.2024 5 z 5

Tuto útlounkou knihu o necelých sto stranách jsem četla před mnoha mnoha lety. Nyní jsem jí vzala do rukou znovu na popud ČV a tento Pepinův monolog jsem si osvěžila znovu. Při četbě jsem si představovala v roli Pepina, herce Jaromíra Hanzlíka, který tuto postavu vystihl bravůrně a zasloužil by za ní, "Oskarové ocenění".

Prateri
18.04.2024 3 z 5

Četla jsem už dříve za tři hvězdičky. Zůstanu na nich. Na knihy pana Hrabala jsem nedorostla.

54 nových eknih zdarma (září)

23.09.2019

Kniha Taneční hodiny pro starší a pokročilé v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x