Těsné pouto přehled

Těsné pouto
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540954/bmid_tesne-pouto.jpg 5 29 29

MOHL TO BÝT DOKONALÝ VZTAH. JEN KDYBY ZNALA CELOU PRAVDU… Riley žije v zapadákově jménem Quincy, má psa Millera, skvělé přátele a perspektivní práci finanční poradkyně. Volný čas by nejraději trávila opalováním, popíjením čaje a listováním časopisy. Plány jí ovšem naruší kamarádka Chelsea, která se rozhodla uspořádat rozlučku se svobodou na Bahamách. Riley si pobyt v resortu přeplněném kasiny a nóbl lidmi moc neužívá. Alespoň dokud náhodou nenarazí na Bretta Jacobse – tajemného prodejce lodí, který může zevnějškem a okouzlující osobností snadno konkurovat jakékoliv celebritě z Rileyiných erotických fantazií. A tak se Riley ani moc nezamýšlí a skočí oběma nohama do vášnivého vztahu. Na luxus a cestování po světě by si snadno zvykla. Jenže si postupně uvědomuje, že se pan Dokonalý se svými klienty schází na dost podivných místech – a že možná neprodává jenom lodě. Riley ví, co by měla udělat. Dokáže však obětovat vlastní touhy, aby odhalila Brettovo temné tajemství?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mystery Press

Tight, 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Těsné pouto. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

Jita160
10.09.2024 5 z 5

TOHLE BYLA NAPROSTÁ PECKA!!!!
Těsné pouto je boží eroticko thrillerový příběh se slibným začátkem a se zdrcujícím odhalením,které vám naprosto vyrazí dech.
Potkáme se tu s velmi bolestným tématem... noční můrou každé ženy.
Budete cítit jak spalující lásku tak i neuvěřitelné utrpení.
Za mě dokonalost!!!!!

Paja1709
06.09.2024 5 z 5

Ja tuto autorku prostě miluji.U ni mi sedi prostě vše. A na to že kniha byla napsaná skoro před 10 lety,tak wouuu.Tesim se na další knihu.

monika0181
03.09.2024 5 z 5

Troufám si říct že je to erotický thriller.
Alexandra je mister pera v tomto žánru. To jak dokáže stavět příběh a budovat napětí je fascinující.
Při trhání zubů jsem přemýšlela, zda mám jen tak sevřené hrdlo nebo už opravdu budu představou zvracet.
Příběh je syrový, hluboký, jde až na kost v představivosti. Na mě hlavně zapůsobila doba Rileyna únosu.
Emoce, které ve Vás dokáže autorka vzbudit jsou opravdové, hluboké, fascinující. Hlavně se nebojí jít do hloubky v tématu a že obchod s lidmi, týráni nepatří mezi frekventovaná témata. Láska a vášeň je spalující mezi Brettem a Riley. Tajemství a temné komnaty duše dokáží opravdu zamíchat kartami života.
Konec byl za mě extra rychlý. Nedovolím si vůbec přemýšlet o tom, zda by se člověk z něčeho takového takto rychle oklepal a byl schopen normálního života.
Každopádně za mě super kniha a dovolím si k tomu doporučit Dívku z E6, to je také opravdu velmi povedená kniha autorky v podobném stylu thrilleru.

Zkouška ohněm, Teorie lásky a další knižní novinky (35. týden)

25.08.2024

Kniha Těsné pouto v seznamech