Christina přehled

Christina
https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/882/bmid_christina-ulg-882.jpg 4 1113 1113

Arnie a Dennis byli dva obyčejní sedmnáctiletí kluci, dokud Arnie neuviděl LeBayovo staré auto Christinu. Arnie byl k němu přitahován zvláštním kouzlem a koupil ho i proti vůli rodičů. Od této chvíle se hodný, neprůbojný kluk začal měnit. Christina si ho podmanila. Kdokoliv mu ublížil, byl Christinou zničen. I jeho dívka Leigha málem přišla o život. Christinin počítač kilometrů se přetáčí zpět a čím víc toho najede, tím je auto lepší. Christina ničí vše kolem Arnieho, ničí jeho duši, jeho lásku, kamarádství a nakonec...... celý text

Literatura světová Horory Thrillery
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Christine, 1983

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Christina. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (115)

MíšaS.
05.09.2024 4 z 5

Znovu čteno po cca 20. letech, a opět jsem si příběh skvěle užila.

Patrik02
22.05.2024 5 z 5

Christina je zpočátku vcelku nenápadný příběh o školním outsiderovi a jeho snu vlastnit své vlastní auto. Budiž mu toto přání splněno. Ovšem Fury ´58 není jen obyčejný kus šrotu, jak se na první pohled zdá. Počítadlo kilometrů pádící pozpátku mění nejen vzhled a stav auta, ale také osobnost jeho nového majitele, a zatímco se Christina třpytí leskem nových dílů, myšlenky Arnieho Cunninghama jsou stále temnější a temnější.
Budu zde souhlasit s několika komentáři pode mnou, Christina se po dočtení zařadila mezi pět nejlepších, které jsem od mistra dosud přečetl.

Timkim
23.04.2024 5 z 5

Tak opět jedna od mistra....při začátku poslechu jsem byl nanejvýš skeptický, protože jsem si nedokázal představit co chce Stephen natáhnout na 500 stran o autu. Bylo to naprosto úžasné a celý děj jsem měl úplně před sebou. Každé lupnutí plechu, každou prasklinu na skle, poblikávající světlomety, vířící sníh....postavy byly popsány dokonale a i když většinou Stephen má špatně napsané konce svých románů, tady mi to odfláknuté nepřišlo a mělo to hlavu i patu. Po dlouhé době za plno a vřele doporučuji. 100%

Knižní novinky (32. týden)

08.08.2021

Kniha Christina v seznamech