Tonutí přehled

Tonutí
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262433/mid_tonuti-262433.jpg 4 81 81

Havran (M. K. Krefeld) série

< 2. díl

Populární detektiv Havran v novém kriminálním thrilleru dánského bestsellerového autora. Jedenáct nahých mužů utopených ve speciálních boxech. Děsivý případ z dob NDR. Odhalená nevěra a agent Stasi, který zešílel. Za Thomasem Ravnsholdtem, přezdívaným Havran, přichází mladá krásná Louise s žádostí, aby vypátral jejího zmizelého bratra. Osamělého expolicistu si podmaní nejen její půvaby, ale i naléhavost prosby. A tak se vydává do Berlína vstříc vzrušujícímu dobrodružství s neodolatelnou ženou… a sérii nepředstavitelně zvrácených zločinů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Paseka

Savnet, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tonutí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (21)

Dani25
16.09.2024 4 z 5

Konečne som prečítala pokračovanie série. Páčilo sa mi prepojenie dvoch dejových liniek pred pádom Berlínskeho múru a o 25 rokov neskôr.

Dumicek
27.06.2024 4 z 5

Pokračování série s Havranem a opět velmi zdařilé, originální, napínavé a opravdu čtivé. Mrzí mě, že pro malý zájem se další díly u nás nevydávají. Je to škoda, protože tahle série by stála za to a mrzí mě, že si další knihu nepřečtu.

m2056
10.09.2023 4 z 5

Druhý díl s Havranem co svérázně vyšetřuje vás také bude bavit ale příběh je zde více zamotán než první díl přesto se čte dobře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tonutí v seznamech

v Právě čtených2x