Transplantát přehled

Transplantát
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504818/bmid_transplantat-WZ3-504818.jpg 4 44 44

Matka Roberty Harrisonovej bola náhodne ožiarená pri skúšobnom výbuchu atómovej bomby v Nevadskej púšti. Napriek obavám rodičov sa malá Roberta narodila úplne zdravá, dokonca sa ukázalo, že má nesmierne vzácnu vlastnosť - jej telesné orgány môže prijať akýkoľvek pacient. Doktor David Stone si uvedomuje, aké nebezpečenstvo hrozí dievčaťu zo strany špekulantov s transplantovanými orgánmi, a rozhodne sa Robertu chrániť. Miliardár Ainsworth už dlhší čas potrebuje novú obličku, a keď sa pomocou ziskuchtivej laborantky dozvie, že Roberta by mohla byť vhodným darcom, bez váhania ju dá uniesť ....... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

The Transplant, 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Transplantát. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (10)

Kubikuli
14.09.2024 5 z 5

Krátká jednohubka, napínavý, originální děj z lékařského prostředí. Celkem dost čtivé, máte to přečtené raz dva :) pravda je, že postavy jsou strohé, autor s nimi jinak nepracuje. Ale kupodivu to knížce dle mého názoru na kvalitě neubírá.

Lenka4
02.04.2024 2 z 5

Napětí zcela chybí, postavy jsou téměř bezduché loutky, které odehrají svoji roli a zmizí ze scény, aniž by je kdokoliv postrádal. Děj je předvídatelný a místy připomíná parodii. Škoda že autora nenapadl efektní závěr - vrácení ledviny na původní místo.

bagel
25.09.2023 3 z 5

Velmi jednoduchý děj, černobílé postavy - čekala jsem víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Transplantát v seznamech