Tři malá prasátka přehled

Tři malá prasátka
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540243/bmid_tri-mala-prasatka.png 4 212 212

Šéfinspektor Robert Kett série

Před pěti měsíci byla manželka Roberta Ketta, Billie, unesena při procházce Londýnem. Uplynulo pět měsíců a Kettovi se nepodařilo najít jedinou stopu. Žádná známka toho, kde se jeho žena nachází, zda je v pořádku, nebo jestli vůbec žije. Až do teď. Při běžné policejní prohlídce je pod jedním z nejluxusnějších domů ve městě objevena děsivá komnata hrůzy. Vyšetřovatelé zde nacházejí stopu, která by mohla být vodítkem k tomu, co se Billie stalo. A co víc – mohla by je dovést k odhalení únosce. Kett, zoufalý a zničený ze svého posledního případu, se vrací do Londýna, aby čelil nejnebezpečnějšímu a nejosobnějšímu případu celé své kariéry. Tentokrát se bude muset postavit tváří v tvář absolutnímu zlu. Neví, zda je Billie ještě naživu. Neví, zda ji stihne zachránit. Ví jen to, že slíbil, že pro odhalení pravdy a její záchranu projde i peklem. A peklo už na něj čeká s otevřenou náručí. Šéfinspektor Robert Kett je zpět! Užijte si strhující třetí díl série v podání Martina Stránského.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , Kanopa

Three Little Pigs , 2020

Interpreti: Martin Stránský

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tři malá prasátka. Přihlašte se a napište ho.

Kaja1
včera 4 z 5

Hvězdičku přidávám za ten konec. Jinak mě Kett strašně štval, tím, že pořád porušoval předpisy a neohlížel se na své kolegy, jen sledoval svůj záměr. Bylo mi líto těch, kteří jeho vinou přišli o život.

Pechule
06.05.2024 4 z 5

Čtivý díl, ale.... Asi mě už úplně nebavil, jako první. Zápletka dobrá, troufám si říct, že originální, alespoň pro mě, která je občasnou čtenářkou detektivek. Pouze mě štvala nesmrtelnost Ketta. Nechci ho pohřbít, ale z těch zranění by se mohl vylízat, než jde do dalšího souboje ;)

Buchtičkajani
05.05.2024 5 z 5

Čtivé, napínavé, prostě skvělé , možná trochu nereálné ,z Kenta se stal superman,ale to vůbec nevadí. Co mě trochu chybělo,je jeho humor . A už se těším na další díl.

Mapa z listí a další knižní novinky (15. týden)

09.04.2023

Kniha Tři malá prasátka v seznamech

v Právě čtených10x
v dalších seznamech2x