Údolí krásných žab přehled

Údolí krásných žab
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388120/bmid_udoli-krasnych-zab-t1K-388120.PNG 4 196 196

Dívčí román vypráví o světě patnáctiletých dívek. Hrdinka, jejíž zájmy tvoří škola, písničky a tanec, prožívá milostné okouzlení k chlapci, jenž vyniká nejen zjevem a sportovními výkony, ale i odvážnými sny. Jejich citový vztah prochází zkouškou odloučení, když ji rodiče proti její vůli pošlou na prázdniny do pionýrského tábora - do Údolí žab.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Údolí krásných žab. Přihlašte se a napište ho.

andrii24
11.06.2024 4 z 5

(SPOILER) Svlaž, žákyně, hlavu vzpurnou, plnou bažin. Není nad letního muškaře, mušketýra od leknínů, když první motýl nelenil, odletěl.

Šura
28.12.2023 4 z 5

Knížku jsem četla možná v 16ti letech a nyní znovu díky čtenářské výzvě. Je milá, líbila se mi i po letech. Mnoho věcí už působí jako z pravěku - magnetofon, žehlení, .. Přesto si myslím, že by se mohla za nějaké dva tři roky líbit i dceři. Určitě jí ji doporučím.

Anahk1
15.11.2023 4 z 5

Wow!!! V myšlenkách jsem se vracela o "hodně" let zpět :) a bylo to úchvatné.. děkuji za výzvu, bez ní bych se k této knize asi nevrátila..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Údolí krásných žab v seznamech

v Právě čtených1x