Upřímností k Bohu – Změňte srdce. Změňte svět. přehled

Upřímností k Bohu – Změňte srdce. Změňte svět.
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/3794/uprimnosti-k-bohu-zmente-srdce-zmente-svet-3794.jpg 1 4 4

Autor hovoří o nové duchovní revoluci, která vychází z absolutní upřímnosti jedince ve vztahu ke společnosti i k sobě samému a je základem pozitivních změn.

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Pragma

Honest to God

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Upřímností k Bohu – Změňte srdce. Změňte svět.. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Helena0405
17.12.2020 2 z 5

totálna úprimnosť vo vzťahu - pokiaľ sú partneri na vysokej úrovni sebauvedomenia, môže fungovať
totálna úprimnosť inde - hotová samovražda. Myšlienky v knihe považujem skôr za utópiu, ako by to mohlo fungovať, keby... Zdá sa, že autori prepadli falošnej myšlienke, že všetci ľudia uvažujú ako oni dvaja.
Pohrať sa s myšlienkou totálnej úprimnosti je prospešné, avšak aplikovať v praxi (mimo najbližší vzťah dospelých vyspelých jedincov) - vysoko rizikový experiment s nepredvídateľným dopadom na život odvážlivca. Môj názor.

či stojí za to čítať - asi áno. Riadiť sa podľa nej - skôr nie.

Ivka82
09.02.2020 1 z 5

Než jsem knihu začala číst, viděla jsem, že je zde již 2x označena za odpad. Nicméně jsem jí chtěla dát šanci, protože Hovory s Bohem od Walsche se mi vcelku líbily. Bohužel, našla jsem v ní jen velmi málo zajímavých myšlenek, které by se daly shrnout možná do několika málo stran. Takže čtení této knihy považuji spíše za ztrátu času.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Upřímností k Bohu – Změňte srdce. Změňte svět. v seznamech