Úspech si ty, alebo niekoľko nezištných rád od Dala Carnegieho - Ako sa stať obľúbeným a bohatým přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240358/bmid_uspech-si-ty-alebo-niekolko-nezistn-240358.jpg 4 23 23

Knihy Dala Carnegieho oslovují lidi na celém světe již celé století a jsou stále aktuální. Všechny jeho motivační knihy se staly světovými bestsellery. Tato kniha je inspirována zajímavými a podnětnými myšlenkami Carnegieho. Dozvíte se v ní, jak si získávat přátelé a působit na lidi, jak získat sebevědomí a působivě řečnit, ale i jak se zbavit starostí a začít žít. Autor je vynikající vypravěč a uvádí i mnoho příkladů ze života lidí, kteří nad svými problémy zvítězili.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Úspech si ty, alebo niekoľko nezištných rád od Dala Carnegieho - Ako sa stať obľúbeným a bohatým. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (4)

DK_Ronie
03.01.2020 4 z 5

Stručné a užitečné shrnutí hlavních myšlenek Carnegieho. Nicméně "standardní" knihy jako Jak získávat přátele a působit na lidi se mi líbily více.

Shindo
11.12.2017 4 z 5

Knihu som našiel na povale u známych ešte pred pár rokmi. Nakopla vtedy, nakopne aj dnes a hoci už má svoje roky a nie všetko z nej možno brať ako aktuálne, myšlienky sú nadčasové.
Len škoda, že sa Daleovej popularity chytili kadejakí paraziti, ktorí pod hlavičkou "Dale Carnegie and Associates" profitujú na jeho mene a vydávajú kdejaké pseudomotivačné knihy.

adelinka
10.01.2014 5 z 5

veľmi dobrá kniha na naštartovanie, povzbudzenie samého sebe, ako si zachovať dôstojnosť...takéto motivačné knihy môžem.....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Úspech si ty, alebo niekoľko nezištných rád od Dala Carnegieho - Ako sa stať obľúbeným a bohatým v seznamech

v Právě čtených1x