Útočník přehled

Útočník
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543291/bmid_utocnik.jpg 4 207 207

87. revír série

Čekává na ně v temných zákoutích velkoměsta, a když je s nimi hotov, skloní se a řekne: Clifford vám děkuje, madam. Zanechá je ležet v krvi, pohmožděné, trvale postižené psychicky, někdy i tělesně, ale živé. Nyní to násilník přehnal: nová, mladá oběť útok nepřežila. K tomu má i velkou smůlu: Bert Kling si vzal jeho dopadení jako osobní věc, protože oběť byla jeho přítelkyně.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: audiokniha , Audiotéka , Bookmedia

The Mugger, 1956

Interpreti: Jiří Plachý

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Útočník. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (46)

Naďa2411
04.10.2024 5 z 5

Další akniha z mého oblíbeného 87. revíru, i když mi moc chybí Carella - hlavní vyšetřovatel, protože je na dovolené. Útočník napadá ženy, ale nikdy je nezabije, skloní se a řekne: "Clifford vám děkuje, madam." Ale nyní se objevila mladá oběť, která útok nepřežila. Pěkná zápletka mezi detektivními kolegy. Autor opět nezklamal.

Mája777
24.09.2024 5 z 5

Taková příjemná detektivka. Sice bez Carely, ale to nevadilo. Tak trochu mi to připomnělo francouzský film Strach nad městem. Jdu na další díl.
(23. 9. 24 - 21 405 - 50)

ThomasRuhe
21.08.2024 3 z 5

Řešený případ je dobrý. Jeho konečné vyřešení není ani tak dílem chytré detektivní práce, ale spíše dílem náhody. Příběh je tentokrát bez Carelly, který si užívá na svatební cestě. Prostor tak dostanou detektivové Willis, Meyer, Havilland a tady ještě pochůzkář Kling.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Útočník v seznamech

v Právě čtených2x