Vánoční tramvaj přehled

Vánoční tramvaj
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543506/bmid_vanocni-tramvaj.jpg 4 43 43

Venku sněží, prvňáček Víťa se těší na Ježíška a na tatínka, který se vrací domů z daleké ciziny. Vánoce oslaví všichni tři spolu! Večer, než Víťa usne, ještě vyskočí z postýlky, aby se podíval na konečnou stanici pod okny. Víťa má totiž rád tramvaje – a zrovna jedna přijíždí! Když zastaví, pan řidič vystoupí, jde k blízkému křoví a jakoby s někým mluví. Druhý den se vše opakuje. Kdo se skrývá v houští? A co se Víťovi přihodí v čarovném předvánočním čase? Bavte se a luštěte s přiloženým sešitem. Pro toho, kdo pěkně přečetl knížku, to bude hračka!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vánoční tramvaj. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (17)

Booky84
26.08.2024 5 z 5

Krásný příběh, ze kterého na mě dýchla zima a vánoční pohoda.

Lenka339
15.01.2024 5 z 5

Milý příběh s nádechem tajemství, kouzlem Vánoc a šťastným koncem. Krásné ilustrace, pro někoho možná trochu moc "moderní", ale děti je milují. A skoro povinná četba pro všechny malé milovníky tramvají.

Becca_books
30.12.2023

Krásná vánoční knížka pro malé školáky. Ideální velikost písma, pěkné ilustrace. Milovníci tramvají si přijdou na své.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vánoční tramvaj v seznamech

v dalších seznamech6x