Velká kniha manipulativních technik přehled

Velká kniha manipulativních technik https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108737/bmid_velka-kniha-manipulativnich-technik-PuO-108737.jpg 4 21 21

Knížka odkrývá tajemství přesvědčivé komunikace. Představuje více než padesát manipulativních technik a ukazuje způsoby, jak je rozpoznat a bránit se jim. Dozvíte se, jak získat druhé na svou stranu, jaké jsou nejpoužívanější psychologické a logické manipulativní techniky, jak fungují a jaká je vhodná obrana proti nim.

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Grada

Manipulationstechniken , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velká kniha manipulativních technik. Přihlašte se a napište ho.

MarciLiška
01.02.2024 2 z 5

Náročná publikace. Popsány různé formy manipulativních technik v komunikaci. .. ..

Icequeen
09.09.2023 3 z 5

Trvalo mi dosť dlho, kým som túto suchú publikáciu dočítala. Najmanipulatívnejší je názov, pretože obsah je skôr o komunikácií, chybách v komunikácií a reakciách, ktoré stočia komunikáciu v náš prospech. Manipulátorom je tu označovaný človek, ktorý pravdepodobne ani len netuší, že s niekým "manipuluje", ak vôbec. Nájde sa tu aj zopár trikov, ktoré používajú obchodníci a manažéri. Knihu by som nazvala Komunikačné pasce v oblasti pracovných a obchodných vzťahov. Viem, dlhý názov a nezáživný (ako táto príručka), kniha by sa asi príliš nepredávala.

SladkaK
29.08.2018 4 z 5

Vyčerpávající a užitečná učebnice pro vyjednávání. Vidím v ní velký přínos pro řešení sporů jak v práci, tak osobním životě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velká kniha manipulativních technik v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech1x