Věštkyně přehled

Věštkyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212832/mid_vestkyne-212832.jpg 4 284 284

Bestseller oblíbené autorky skvěle kombinuje historické skutečnosti s napětím, záhadami a exotikou. Do konce tisíciletí zbývá rok, ale všeobecně je mylně očekáván jakýsi historický zlom, příchod nového Mesiáše, či snad konec světa.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Prophetess , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Věštkyně. Přihlašte se a napište ho.

Hypatia1010
30.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Sice nejsem věřící, nicméně určité povědomí o počátcích křesťanství a církvi samozřejmě mám. Jako dítě jsem dokonce občas musela navštívit římskokatolickou mši. Nicméně mám na tuto instituci dost podobný názor, jaký často projevovala i hrdinka knihy doktorka Kateřina. Takže jsem jí od samého začátku velmi fandila a držela jí palce.
Doktorka Kateřina je velmi chytrá a nezávislá žena, která by mnohé mohla inspirovat svým odhodláním jít si za svým cílem navzdory všem překážkám, které musí překonat. V tom jí, možná překvapivě, pomáhá kněz Michael Garibaldi. Kateřinin záměr navíc ohrožuje bezskrupulózní miliardář Havers, který chce svitky nalezené Kateřinou zařadit do své soukromé sbírky a neštítí se kvůli nim jít i přes mrtvoly. Kateřinina cesta za sedmým svitkem je tudíž plná napětí a skrývání.
Příběh je velice zajímavý a čtivý, ačkoliv začátek byl možná malinko nudnější. Od autorky jsem už pár knih četla a zatím jsem nebyla žádným dílem zklamaná.

jennefer
16.03.2022 3 z 5

Tato kniha je první, kterou jsem od autorky četla. Překvapila mě svou propracovaností a ač sama nevěřící, Sedm pravd by podle mě měl znát každý. Moc jsem Kateřině držela palce a byla zvědavá na konec Sabinina příběhu. Takže - byla jsem knihou mile překvapena, kniha měla spád a napětí houstlo, a vlastně po dočtení se i zamýšlím nad oněmi pravdami, což dokázalo velmi málo knih. Skoro 4*.

Sabča817
17.09.2021 3 z 5

Příběh mi silně připomínal Laru Croft na útěku. Pro mě bohužel jedna z těch slabších knih autorky. Chvílemi bavila i nebavila, ale dočetla jsem ji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Věštkyně v seznamech

v Právě čtených1x